موضوع بحث

دوستانی که تزریق چربی داشتند بفرمایید تو ( لب، صورت ، دست، باسن، مچ و ساق پا)

| 1396/01/23 | 11:15 18878 بازدید
مانی جون
رفتم رو وبلاگه ولی نمی فهمم دقیقا باید کجاش برم . در رابطه با مطلب اون شبمون آیا تو روز خاصی باید برم از آرشیو بلاگ؟
1391/08/27
|
16:27
گلدونه جون
مرسی از جوابت.عزیزم اطلاع داری تزریق چربی برای پر کردن جای جوش که گود شده خوبه یا روش دیگه ای میشناسی؟
یه سوال دیگه:شما که خیلی با تجربه ای تا حالا دیدی یا شنیدی برای خانوما ترمیم مو انجام بشه؟منظورم کاشت موی بدون رشده همونا که تبلیغاتش برای اقایون تو مجله ها زیاده.با کاشت مویی که قابل رشده فرق داره ها.
1391/08/27
|
18:06
سلااااااااااااااااام به همه
بهاری جونم چیکار کردی؟ بیا بگو بیبینیم... بوس
گلدونه جونکم از جلسه یک شروع کن ... اون مطلب در جلسه 4 هستش... خیلی لذت بخشه ... من هر چند وقت یه بار میرم سراغشو کلی انرژی میگیرم... موفق باشی گلم..بوس
1391/08/27
|
22:17
حدیث جون

آره برای جای جوش هم خوبه .چون زیر پوست پر می شه و وقتی می تونه گودی ها رو پر کنه ، جای جوش هم یه جور گودیه

البته نمی دونم لیزر بهتر جواب می ده یا این کار . چون یه سری از بچه های اینجا از لیزر فراکسل (اگر درست گفته باشم) خیلی نتیجه گرفتن . می خوای یه تحقیق هم از لیزر بکن

من راجع به کارایی که خودم انجامش دادم تحقیق کردم و اطلاعاتم بدک نیست ! شما لطف داری . ولی این سوالی که راجع به مو کردی رو خیلی اطلاعی ازش ندارم چون شخصا دنبالش نبودم . من فکر می کردم فقط کاشت مو یعنی اینکه مثلا از پشت سر بر می دارن به جای جدید پیوند می دن با تراکم بالا . و قاعدتا قابل رشد باسد باشه ولی اینی که شما گفتی رو هیچ ایده ای راجع بهش ندارم دوستم
1391/08/27
|
22:25
نام کاربری : گلدونه
محل های تزریق : باسن / صورت ( کل صورت +لب )
جای ساکشن شده: شکم و پهلوها / خارح و داخل ران
تاریخ تزریق : 88/6/10 باسن - 91/6/31 صورت
تعداد دفعات تزریق : هر ناحیه یک بار ( روتوش نکردم)
نام و مشخصات تخصص دکتر /شهر: دکتر فریده تورانی -جراح عمومی (پلاستیک و ترمیمی) /تهران
هزینه : باسن 4.500 کلا (تک تک یادم نیست ) /صورت 2.500 دکتر + 600 کلینیک + 130 گن پا
میزان رضایت تاکنون : باسن 100 درصد - صورت 90 درصد (ممکنه زیر چشمم نیاز به روتوش داشته باشه ، فعلا خوبه)

نام کاربری : مانالیزا
محل های تزریق : صورت (گونه و زیر چشم)
جای ساکشن شده: خارج ران
تاریخ تزریق : 90/2/15
تعداد دفعات تزریق : یک بار تزریق و 4- 5 ماه بعدش روتوش
نام و مشخصات تخصص دکتر /شهر: دکتر سنجر موسوی- فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک- مشهد
هزینه : نوبت اول 900 و نوبت روتوش 300-400 حدودا
میزان رضایت تاکنون : 20% -30% بیشتر نموند - اون بنده خدا کارشو خوب انجام داده اما من از صورت قبلیم بیشتر خوشم میومد
1391/08/27
|
23:06
مانی جونم

الان هر چی دنبال پست شما گشتم برای آپ دیت لیست ، نتونستم پیدا کنم (گریهههههههههههههههههه)

لطف کن دوباره پرش کن پلیز

سپیده جون
شما هم لطفا لیست بالا رو پر کن و زیر لیست ما کپی کن .

خیلی وقته با روز نکردیمش
1391/08/27
|
23:07
heli جون
چه کردی با صمیمی ؟ بالاخره پیش کی رفتی ؟ ژل زدی لبو یا نه؟
1391/08/27
|
23:12
بچه ها من می خوام پروتز چانه انجام بدم می دونم لازم دارم
و دکتر بینی ام قبول نمی کنه !!! برعکس خیلی از دکترها که می گن ما خودمون بارات می زازیم این می گه من فقط دماغ بلدم

یه دکتر مطمئن می خواستم بهم معرفی کنید؟ یکی از بچه ها تو این تاپیک یا جای دیگه با کلینی پروتز گونه کرده بود راضی بود
تو رو خدا راهنمایی کنید
1391/08/28
|
09:18
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda
سلام . مرسی از تاپیکتون . گلدونه جون دکتر شما تزریق چربی برای سینه هم انجام میده ؟ میشه لطفا شماره اش رو برام بذاری ؟ ممنون میشم :)
1391/08/28
|
09:48
حدیث جون برای جای جوش که گود شده لیزر فراکشنال co2 خیلی خوبه ولی صبوری و حوصله میخواد فکر کنم 6-7 جلسه یا بیشتر لازم باشه . من مشکلم یه خراش بود که تو بچگی ایجاد شده بود رو لپم .تقریبا 70 درصد بهتر شد . چون 3 جلسه رفتم .البته جوابدهی لیزر برا پوستای مختلف متفاوته . من بورم و سفیدم . دکتر میگفت لیزر چون توسط دانشمندان خارجکی ساخته شده خارجکیام پوستشون روشنه در نتیجه بورا نتیجه بهتری میگیرن .

آهان یه روش دیگه هم هست فکر کنم از فراکشنال بهتر باشه که اسمش ساب سیژنه .
1391/08/28
|
12:18
مردیم از این حس خارجکی بودن
1391/08/28
|
12:19
سلام به همگی

minoshi جون ، مطمئنی به خاطر فرم دندون ها نیست مشکلت؟ یه مشورت با متخصص ارتودنسی هم بکن که مطمئن تصمیم بگیری و یه توصیه دوستانه ! دلیل نداره کسی که بینی حوب عمل می کنه ، پروتز هم خوب بذاره . بنابراین تحقیق کن در مورد جراح هایی که دارن کار پروتز صورت انجام می دن . صورت با بدن خیلی ظرافت های کارش فرق داره و حتما نمونه کار ازش ببین .
من شخصا اطلاعی از این کار ندارم ولی تو تاپیک های دیگه اسم دکتر منافی رو برای عمل های اینچنینی شنیدم ولی ظاهرا نرخش بالاست
1391/08/28
|
18:34
نیک جون
مرسی از اطلاعات خوب و کاملت

عسلی جون

می تونم بگم به 90 درصد چیزی که می خواستم رسیدم .
راستشو بگم چون ورم زیادی کرده بودم اصلا نمی دونم به نسبت ورمم بگم چند درصد مونده ؟ چون اصلا اون ورم چیزی نبود که دلم می خواست بمونه !!

ولی به نسبت قبل از تزریقم خیلی بهتر و شاد تر شده صورتم . اون ده درصد بقیه شو گذاشتم چند وقت دیگه بگذره ببینم آیا زیر چشمم یا احیانا لبم رو می خوام پر تر کنم یا نه . امیدوارم تونسته باشم جوابتو بدم ... آهان بذار اینجوری بگم ! اگر من می خواستم خیلیییییییییییی تغییر کنم ، به تغییر الانم نمره 40 می دادم ! چون من خیلی تغییر نکردم و همون قیافه قبلم ولی خطوط صورتم نصف شده (گودی زیر چشم و خط خنده و خالی بودن وسط صورتم )

برای من همین کافی بود
ولی در مورد مامانم بهتر می تونم بگم
الان خیلی بهتر از قبلشه نباید از حق بگذرم ولی با ورم هفته ششمش خیلی مااااه شده بود .
الان دوباره زیر چشمش و خط خنده و کنار لبش روی چانه لازم داره دوباره پر بشه . کمی گودی هاش برگشته . ولی گونه ، شقیقه و پر شدن مجموع صورتش خیلی خوب و طبیعیه
1391/08/28
|
18:47
رز جون
آره عزیزم انجام می ده
شماره مطبش اینه :22248020 شریعتیه ، روبروی پل رومی
1391/08/28
|
18:50
دخترا
تنبلی نکنین
لطفا لیست رو پر کنین . کلی طول کشید تا تونستم اینجا پیداش کنم ! حداقل الان به روزش کنیم .

مانی جون و سپیده جون
1391/08/28
|
18:55
فرنچ خاتون دکتر شما ( تورانی ؟ ) کل صورت و لبو چند میگیره ؟

میگم من اگه کل صورتمو بزنم مشکل یه کوچولو چربی شکمم برطرف میشه با یه تیر دو نشون .

چون جای دیگم چربی ای یافت می نشود .
1391/08/28
|
19:56
ممنون گلدونه جون که جوابمو دادی بووووس
1391/08/28
|
21:51
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
سلام.
کسی زیر چشمشو چربی تزریق کرده؟اگه آره بگین چجوریه.چقدر میمونه؟آیا گلوله گلوله نمیشه؟و یا بعد اینکه ورمش بخوابه پف نمیمونه؟زیر چشمای من گود و تیره هست .حالا موندم پی ار پ بزنم فقط .یا چربی و پی ار پی.پیش باریک بینم میخوام برم
1391/08/28
|
23:48
نام کاربری : گلدونه
محل های تزریق : باسن / صورت ( کل صورت +لب )
جای ساکشن شده: شکم و پهلوها / خارح و داخل ران
تاریخ تزریق : 88/6/10 باسن - 91/6/31 صورت
تعداد دفعات تزریق : هر ناحیه یک بار ( روتوش نکردم)
نام و مشخصات تخصص دکتر /شهر: دکتر فریده تورانی -جراح عمومی (پلاستیک و ترمیمی) /تهران
هزینه : باسن 4.500 کلا (تک تک یادم نیست ) /صورت 2.500 دکتر + 600 کلینیک + 130 گن پا
میزان رضایت تاکنون : باسن 100 درصد - صورت 90 درصد (ممکنه زیر چشمم نیاز به روتوش داشته باشه ، فعلا خوبه)

نام کاربری : مانالیزا
محل های تزریق : صورت (گونه و زیر چشم)
جای ساکشن شده: خارج ران
تاریخ تزریق : 90/2/15
تعداد دفعات تزریق : یک بار تزریق و 4- 5 ماه بعدش روتوش
نام و مشخصات تخصص دکتر /شهر: دکتر سنجر موسوی- فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک- مشهد
هزینه : نوبت اول 900 و نوبت روتوش 300-400 حدودا
میزان رضایت تاکنون : 20% -30% بیشتر نموند - اون بنده خدا کارشو خوب انجام داده اما من از صورت قبلیم بیشتر خوشم میومد

نام کاربری:سارا
محل های تزریق:لب ،زیرچشم،گونه،چونه،پیشونی
جای ساکشن شده: به همراه لیپولیزشکم وپهلواز شکم
تایخ تزریق:۹۱/۸/۱۴
تعداد دفعات تزریق: یک با
نام ومشخصات تخصص دکتر/شهر : کلینیک گهربد دکتر تیموری متخصص پوست ومو مشهد
هزینه: ۱میلیون که از من ۳۵۰ هزار تومان گرفتند
میزان رضایت تاکنون:100درصد ای کاش همینجوری میموند
1391/08/29
|
04:51
بچه ها کسی تزریق چربی برا صورت داشته ؟ تا چند ماه تورم و اینا داره ؟ خیلی تابلو می شه ؟ جوری که نتونی بری بیرون ؟
من می خوام برا مادرم انجام بده ولی اون خیلی محافظه کاره و می گه اگه اونجوری باد کنه انجام نمی دم
1391/08/29
|
09:35
سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام خداوند فراتر از تصور و تفکر من در زندگیم عمل نموده است خداوند مرا با محبت خود شرمنده نموده است خداوند حقیقتا و به تمامی معنا نیکوست
ارسال پاسخ و نظر شما