2703
2553
منم دفع قبل سرکلاژ شدم این دفعه الان هفته23 هستم میخواستم باز سونو کنم که دکترش تا هفته دیگه نیست خدا به خیر بگزرونه چون با بچه کوچیک غر غرو نمیشه اما کلا عملش ترس نداره درد هم نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
طول سرویکس نرمال باید بیشتر از 40 میلی متر باشد وقتی بین 40-35 میلی متر باشد اجازه سکس و سفر به بیمار داده نمی شود و توصیه می شود استراحت بیشتری کنند. وقتی جواب بین 35-30 باشد باید استراحت مطلق شوید. و زیر 30 میلی متر سرکلاژ شوید معمولأ با افزایش وزن جنین از طول سرویکس کاسته می شود ولی نباید طی بارداری طبیعی به کمتر از 40 میلی متر برسد.
یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی
عزیزم برا من تو سونو ان تی۳۲ بود تو سونو هفته ۱۷ هم ۳۱ بود دکتر من ۲۸رو سرکلاژ میکنه هفته ی بارداریت بالا باشه دیگه سرکلاژ نمیکنند استراحت میدند
هیچگاه فراموش نخواهم کرد که برای داشتنت , دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت...
2714
من دوماهه بتردارم و طول سرویکسم 50 هستش! این تاپیکو خوندم تاره فهمیدم دکترم چرا کلی ذوق کرد!!!!! آخه اصلا نمیدونستم چیه!

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

سوال از نی نی جوجوی عزیز: عزیزم میشه لطف کنی بگی چه هفته یی هفته ی بالامحسوب میشه؟ من توی13هفته هستم وامروز جواب سونو گرفتم که گفت اندازش 30میلی متره. دکتر تصمیمو به عهده خودم گذاشته که سرکولاژکنم یانه. کسی میتونه دلداریم بده؟!!
2706