2733
2734
Maktub جان با این اندازه خوب ریسکش زیاده به نظرم 2 هفته دیگه هم برو سونو ببین چقد تغییر کرده اگه کوتاه تر شده حتما سرکلاژ کن. اگرم می تونی استراحتت رو زیاد کنی و خم و راست نشی و طولانی مدت نشینی که فشار به رحم کمتر باشه شابد نیازی نباشه. اگه ترشحاتت خونی شد به خصوص خطرناکه احتمال داره که دهانه مقداری باز شده باشه البته خدایی نکرده
خدایا کمکمون کن لیاقت نعمت هات رو داشته باشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من تو هفته 18 هستم فردا باید برم سونو غربالگری مرحله دوم .تو سونو هفته 12 طول سرویکسم 40 بود دکترم برای فردا سونو واژینال داده ه طول سرویکسم دقیق معلوم بشه ولی من نمیخوام واژینال انجام بدم امیدوارم همه چی طبیعی باشه مجبور نشم سونو رو تکرار کنم

هر چه بزرگتر باشی تنهاتر هستی . حکیم ارد بزرگ
2731
من توی بارداری اول وقتی هفته 13 بودم طول سرویکسم 29 بود. دکتر 5 تا أمپول پروژسترون تجویز کرد و استراحت مطلق. سرکلاژ که نشدم، بچه هم هفته 41 رو تموم کرد و دهانه رحم همچنان بسته بود! آخر سر هم به خاطر دفع مکونیوم سزارینم کردن. الانم بارداری دوممه و توی 13 هفته طول سرویکس 28 بود. دکترایی هم که پیششون رفتم جزو بهترین متخصصای تهران هستن و توی بیمارستان های تاپ مشغولن.
جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
سلام من دیروز خونریزی داشتم رفتم سونو طول سرویکسم ۳۰ بود و تو هفته ۱۸ هستم نمیتونم تستراحت مطلق باش ...

سلام خانومي

شما وقتي سركلاژ هم بشي بايد بعدش دو هفته استراحت مطلق باشي

من جاي شما بودم ريسك نميكردم يا كلاً استراحت مطلق ميشدم يا حتماً سركلاژ

فقط تا قبل از هفته ي ١٩ تصميمتو بگير چون بعدش خطرناك ميشه

2738

سلام دوستان

جاریم میگفت آلت شوهر جاریش موقع آمیزش  سرویکس جاریشو باز کرده رفته تو رحمش یعنی دراز و باریک بوده آلتش از شدت درد گفته اینقده جیغ کشیده تصورش دردناکه همچو چیزی ممکنه تا حالا واسه کسی پیش اومده ؟؟؟

سلام دوستان من هفته19بارداری تا یک هفته پیش همه چیز خوب بود ولی بعدش خونریزی کردم بدون دلیل رفتم سونو سرویکسم28.6 بوده  دکترم استراحت مطلق تجویز کرد هم از شیاف و آمپول سقط هم استفاده میکنم خیلی نگران چند روز حس میکنم ترشحات آبکی هم دارم خونریزیم ب لک بینی رسیده ولی بخاطر ترشحات آبکی خیلی نگرانم کسی بوده مثل من?بعدش من بخاطر غذا خوردن و گاهی از خستگی دراز کشیدن میشینم ب نظرتون خطرناکه?

سلام دوستان من هفته19بارداری تا یک هفته پیش همه چیز خوب بود ولی بعدش خونریزی کردم بدون دلیل رفتم سون ...

نمیدونم عزیزم

نظر دکترت چی بود؟

الان بهتری؟

خدایا... ما رو ببخش که قدر هر قطره بارونت رو نمیدونیم، و بابت این بارش های گاه به گاه که ما لایق ش نیستیم، آنچنان که شایسته ی توست، از تو تشکر نمیکنیم...

من تو هفته شونزدهمم از هفته 12طول سرویکسم 28بود دکترم گف فقط زیر25 با سابقه ی زایمان زودرس و سرکلاژ میکنه بقیه فقط هفته ای یه امپول بزنن تا زایمان.حالا بعد یه ماه هنوز همون اندازس.یه سقطم قبلا داشتم ولی دکترم فقط دوتا امپول بهم داد تا چکاپ بعدی و استراحت.تو یه ماه تغییری نکرده بود اصلا.حالا خودمم موندم ک با توجه ب اون سقطی ک داشتم نکنه خطری واسه بچم داشته باشه

هفته ۸ تا ۱۴ بارداری:

• کمترین طول سرویکس ۲۸ میلیمتر و حداکثر ۵۶ میلیمتر می باشد

هفته ۱۵ تا ۲۸ بارداری:

• کمترین طول سرویکس ۲۶ میلیمتر و حداکثر ۵۲ میلیمتر می باشد

هفته ۲۹ تا ۳۷ بارداری:

• کمترین طول سرویکس ۲۷ میلیمتر و حداکثر ۵۲ میلیمتر می باشد

برگرفته شده از سایت http://www.dr-atarshakeri.ir/طول-سرویکس/

مدیر پیج tutoring_room@ آموزش زبان انگلیسی
2706