2737
2734
دیدید توی همشهری قسمت اگهی کار در منزل مینویسه جعبه و کلیپس و تاج در خونه درست کنید درامد هفتگی؟؟؟کسی هست رفته باشه؟؟زنگ زدم گفتن 20 تمن هزینه اموزش بعدشم کار میدیم بهتون شوهرم میگه کلکه ولی من میگم 20 تمن که چیزی نیست ارزش نداره.کسی رفته؟؟چطوریه؟؟؟؟؟؟؟واقعیه؟؟؟
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من هم شمع سازیش را رفتم هم جعبه سازی آموزش خوبیه ولی خرج کنی کاربهت نمی دن تا حالا توی مغازه ها کارهایی که می خوان را ندیدم
تلاش کن تو زندگی مثل درختی باشی که اگه کسی بهت لگد زد"شکوفه "بارونش کنی...!
عزیزم من یه بار رفتم
کلاهبرداری صرف هست
فقط یه آموزش نیم ساعته میدن بعد میگن تا مثلا 2 روز باید یه تعداد زیادی جعبه تحویل بدی که من با 4 نفر دیگه که کمکم کردند نتونستم درست کنم و از اونایی هم که درست کرده بوذم هزارتا ایراد گرفتن
علاوه بر 20 تومن اول که گرفتن یه عالمه هزینه ساخت اون جعبه ها هم ضرر کردم
به هیچ وجه نرو
کلاهبرداری هست
2738
منم جعبه رفته بودم یه ساعت اموزش داد اینقده سخت بود اوردم دیگه اصلا درست نکردم خیلی سخت بود یه چعبه های زشت ی هم یاد داد
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
مامان منم جعبه و گلسازی رفت، کلاهبردارهای دروغگو، هیچی کار ندادن!
20 تومان چیزی نیست، ولی از یه عالمه آدم که این پولو بگیرن خیلی میشه...
خلاصه که یقین داشته باش، بهت کار نمیدن، ولی اگه می خوای خودت بری یاد بگیری یه بحث دیگس... ولی برای آموزش چند تا جعبه، 20 تومان الکی واسه چی می خوای بدی؟ تو اینترنت کلی آموزش هست که می تونی خودت توی خونه یاد بگیری و درست کنی
تورو خدا گولشون نخورین. دو تا از دوستای من گولشونو خوردن و 20000 تومن از جیبشون رفت. کلی زخحمت کشیدن آخر سر گفتن کارارو اشتباه زدین. در صورتی که دوستای من دقتشون خیلی زیاده و سلیقه بالایی دارن. مواظب باشین گول نخورین
2706