2733
2734
عنوان

خانمها ارومم کنید.فقط ساک دیده شد

606 بازدید | 45 پست

با سلام .نمیدونم چجوری دارم این روزا رو میگذرونم.دو هفته دیگه باید برم دوباره سونو بدم.ولی دل تو دلم نیست.از یه طرف فکرهای خوب میکنم و اون روز رو تصور میکنم و شاد میشم از یه طرف میگم نکنه قلبش نزنه و جنین رو نبین.خلاصه حال این روزام عجیبه.کسی مثل من هست که منتظر باشه؟کمکم کنید

خدایا سلامتی نی نی ام رو به خودت میسپارم

سعی کن فقط مثبت فکر کنی .. اون موقع اتفاقای مثبتیم میفته ..

ایشالا ک قلبش میزنه

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

انشالله که مال شما همچیز اوکی اوکی و سالم میاد بغلت اصلا نگران نباش .بیخیال باش

اندازه ساک چقده و چند هفته ای؟؟؟

منم الا باردارم و بارداری پوچ فقط ساک بوده باید دفعش کنم فعلا درگیرم 

مامان دوتا فندق هستم ❤❤
سعی کن فقط مثبت فکر کنی .. اون موقع اتفاقای مثبتیم میفته .. ایشالا ک قلبش میزنه

همه ی سعیم همینه مثبت فکر کنم ولی دست خودم نیست یدفعه فکرای بد میاد شراغم مخصوصا وقتی تاپیکهای بقیه رو میخونم که قلبشون تشکیل نشده

انشالله که مال شما همچیز اوکی اوکی و سالم میاد بغلت اصلا نگران نباش .بیخیال باش اندازه ساک چقده و چ ...

عزیزم اشکال نداره میدونم رورای سختی هست.

دکترم توی مطب خودش سونو واژینال کردبهم نگفت اندازه اش چقدره فقط گفت ساک رو دیدم ولی ریزه.

شما چند هفته رفتین که دیده نشد؟و گفتن پوچه

طبق سونو چند هفته ای؟

نمیدونم .روز شنبه رفته بودم .اینقدر ناراحت بودم که از دکترم سوال نکردم طبق سونو چند هفته ام.دکتر زنان برام انجام داد.بهم گفت یک مهر دوباره برم

2706