2737
2734
عنوان

مسابقه عکس بهترین سرآشپزها

3194 بازدید | 84 پست

مسابقه آشپزی این ماه که فوق العاده جذابه و جالبه و به کدبانوهای عزیز این انگیزه رو میده که غذاها و دسرهاشون رو هر چه تمام تر تزئین کنن و برنده مسابقه بشن.

کدبانوهایی که تزئین غذاها یا دسرهاشون بیشترین رای را از طرف کاربرها بگیره برنده مسابقه هستند. راستی یادتون باشه حتما خانم هایی که دست به قلم آشپزیشون هم خوبه دستور پخت غذاشون رو در توضیحات عکس اضافه کنن و از اون فوت و فن های کوزه گری بقیه کاربرها رو در مطلع کنن.

نحوه شرکت در مسابقه :  هر کسی که حوصله آشپزی داره و  آشپزیش خوبه و خوش ذوقه میتونه تو مسابقه ما شرکت کنه

برای مشاهده آموزش نحوه ارسال عکس در مسابقه اینجا کلیک کنید

حالا چطوری تو مسابقه شرکت کنیم ؟

• خوب کسایی که تو سایت عضو هستند خیلی راحت میتونن عکس هاشون رو از طریق لینک شرکت در مسابقه ارسال کنند.
  • اما کسایی تا بحال سراغ ما نیومدن و از سایت ما خبر نداشتن و بار اولشون هست باید اول سریعتر ثبت نام کنن و بعد از تایید ثبت نام، برن سراغ لینک بالا و عکس هاشون رو ارسال کنن.

خوب هر کاری قوانین خودشو داره قوانین مسابقه ماهم اینهاست:

• حتما عکس ها مربوط به آشپزی خودتون باشه استفاده از عکس های موجود در اینترنت و شبکه های اجتماعی ممنوع هستش
  • یک برچسب نی نی سایت به همراه نام کاربری تون کنار عکستون بزارید
  • هر شرکت کننده فقط می تونه یه عکس بزاره
  • تبلیغ در فروم فقط از طریق  این لینک  امکان پذیر است در غیر این صورت عکس شما از مسابقه حذف میشه. تبلیغ در امضا کاربری و شبکه های اجتماعی مجاز است.
  • شروع  ارسال عکس ها از تاریخ 13-06-96 تا 16-06-96 است.
  • کاربران محترم می توانند تا تاریخ 18-06-96 به عکس های مورد علاقه رای دهند.
  • اعلام نتیجه برندگان در تاریخ 19-6-96 از طریق تبادل نظر و بخش عکس اعلام میشه .

خوب میرسم به اصل مطلب ، بحث شیرین جوایز :

به 10 نفر از کاربران عزیزی که بیشترین رای رو به خودشون اختصاص بدهند هدیه تعلق میگیره

البته از نظر ما همه خانم های عزیز ایران خوش سلیقه هستن و برنده، ولی خوب چون تو هر مسابقه باید برنده ها مشخص بشه ما فقط  می تونیم به 10 نفر از خانم های عزیز جایزه بدیم

حالا این جایزها چی هستن ؟

کارت هدیه خرید 100هزارتومانی از سوپر مارکت آنلاین روکلند

سوال ؟ خب ماهاکه تو استان های دیگه زندگی میکنیم چی پس ؟

شما عزیزان می تونید کارت خریدهاتون به کسی که دوست دارین و ساکن تهران هستن هدیه بدین

سلام

عکس مورد نظر باید از،یک مدل غذا یا دسر باشه یا میشه چند مدل رو در یک عکس جا داد؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ممنون از توضیحاتتون،،،،کاش میگفتین فقط تهرانیای عزیز شرکت کنن دیگه اینجوری تلاش وزحمت خانمای شهرای دیگه بی ثمره میمونه واین بی انگیزشون میکنه،،،البته مسئله مادیش نیستا مسئله معنویه و....

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون از توضیحاتتون،،،،کاش میگفتین فقط تهرانیای عزیز شرکت کنن دیگه اینجوری تلاش وزحمت خانمای شهرای د ...

معنویش مثلا چی؟🤔

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
معنویش مثلا چی؟🤔

معنوی از اون لحاظ نه که،،،منظورم ارزش کارشونو اینا هستش خب همه دوسدارن دسترنجه تلاششونو ببینن دیگه،،متوجه شدی😊😊

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
معنوی از اون لحاظ نه که،،،منظورم ارزش کارشونو اینا هستش خب همه دوسدارن دسترنجه تلاششونو ببینن دیگه،، ...

😑من فقط به پول و کادو فکر میکنم انگیزه میگیرم😆 یعنی بقیه اینطوری نیستن؟!🤔😂

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
😑من فقط به پول و کادو فکر میکنم انگیزه میگیرم😆 یعنی بقیه اینطوری نیستن؟!🤔😂

خب منظور منم همون بود دیگه فقط خواستم یکم فلسفیش کنم😁😁😁حالا منکه خودم بااین بچه کوچیک وقت ندارم اینکارو کنم ولی خدایی حق خیلی از خانوما ضایع میشه دیگه،،،من خودم اگه برنده میشدم عالی میشد میدادم مامانم که الان خونه پدریشه😁😁😁

2738
ممنون از توضیحاتتون،،،،کاش میگفتین فقط تهرانیای عزیز شرکت کنن دیگه اینجوری تلاش وزحمت خانمای شهرای د ...

در قسمت آخر جوایز توضیح دادیم که برندگان عزیز شهرستانی می توانند هدیه خود را به یکی از بستگان در تهران اهدا کنند

در قسمت آخر جوایز توضیح دادیم که برندگان عزیز شهرستانی می توانند هدیه خود را به یکی از بستگان در تهر ...

بهتر نیست برای جلوگیری از هرگونه شبه :))از مراحل کار عکس داشته باشن بعد از برنده شدن عکس ها رو نشون بدن جنبه آموزشی هم داره مثل مامی سایت 

البته فقط نظر هست:))

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...

وا خب ادم بخاطر جایزه شرکت میکنه وقتی بده به یکی دیگه که چه ارزشی داره   

٤ خصوصیت بارز ایرانی ها،-ناراضی از وضع موجود- تنبلی برای رفع وضع موجود- داشتن نظر کارشناسی در همه امور- باباشون یه زمین داشته ارزون فروخته😓

کاربران عزیز

جایزه مسابقه این ماه فقط برای کاربران تهرانی درنظر گرفته شده اما در مسابقات بعدی حتما تمام کاربران در نظر گرفته میشن

کاربران عزیز شهرستان هم می تونن بن خریدشون رو به بستگان محترمشون در تهران تقدیم کنند

2706