2733
2734
عنوان

بیاین از حرفا و کارای بامزه بچه ها بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 28 پست
یه بارم هی میومد میگفت برام چسب بکن کاغذ میچسبوند به دیوار دیگه خسته شدم گفتم دیگه نیای چسب بخوای ...

😄😄😄😄

دختر گلم قند عسل منو بابایی چشم براهتیم به موقع بیا که لباسات داره دست دوم میشه بس که ماچش کردیم😅.(دختر آبانی من) 😍💗👨‍👩‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من براش توی ماکروفر شیر گرم میکنم یاد گرفته پا بلندی میکنه در ماکروفر ور باز میکنه هر چیزی هم دم دستش باشه یمزاره تو ماکروفر .دنپایی رو فرشی منو گذاشته بود تو ماکروفر دکمه اش رو هم زده بود به موقع رسیدم سر وقتش

من براش توی ماکروفر شیر گرم میکنم یاد گرفته پا بلندی میکنه در ماکروفر ور باز میکنه هر چیزی هم دم دست ...

پسر منم یه بار یه عالمه از لباس نوزادیاشو ریخته بود توی سبد لباسا

شوهرمم همه رو انداخته بود ماشین

وقت پهن کردنشونم با خودش نگفته اینا چیه  

2731

بچه داداشم س سالشه داداشش یه ساله...هردوتاشون هم 6صبح بیدار میشن...اون موقع مامان باباش خوابن...زنداداشم از خواب بیدار شده دیده پسر بزرگش رو سر داداشش با ماژیک نقاشی کشیده...سه ساعت تو حموم داشته سرش و موهاشو میشسته ...حالا مگه پاک میشد؟

عکسش هم هست..

2738

خواهرم پسر دوقلو داره کابینتو باز کردن آرد و ریختن زمین خواهرم رسیده یکم داد و دعوا راه انداخته وقتی سرش گرم بود داشت آردو جمع میکرد یکی از بچه ها با وردنه از پشت کوبیده به سرش😐😂

من براش توی ماکروفر شیر گرم میکنم یاد گرفته پا بلندی میکنه در ماکروفر ور باز میکنه هر چیزی هم دم دست ...

قاصدک جان می گن گرم کردن شیر در ماکروفر بیماری زا هست و شیرو تبدیل به سم می کنه.

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....