2733
2734

پسرم میخواست ظرف حبوبات رو  برداره گفتم مواظب باش نریزه کف کابینت حشره میاد

میگه حشره ها چطوری در کابینت رو باز میکنن؟؟؟

یه روز توی مغازه پدرم بودیم یه خانومی زودتر از من رفت بیرون،پسرمم فکر کرد منم باهاش رفت بیرون

رفتم صداش میزنم دیده ضایع شده میگه من داشتم زودتر میرفتم در خونه آقاجون رو باز کنم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه بارم هی میومد میگفت برام چسب بکن کاغذ میچسبوند به دیوار

دیگه خسته شدم گفتم دیگه نیای چسب بخوای

دیدم رفته تو اتاق داره تلاش میکنه در چسب نواری رو پیدا کنه

میگم چیکار میکنی؟

باز خودشو نباخته میگه دارم چسبو ناز میکنم  

من دستمال ور میدارم جایی رو تمیز کنم اونم میره دستمال مرطوب باز میکنه با خوشحالی یه برگ شو میاره هر جایی تمیز کنم پشت بندم میشینه دستمال میکشه😐

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ.
2738

دختر من شبا که میخواد بخوابه با همه ی اسباب بازیهاش در حلتی که دراز کشیده رو تخت بای بای میکنه به مار میگه گاب گاب شروع میکنه گاب گاب بای بای .هاپو بای بای .شی شی بای بای (به خونه سازی میگه شیشی ).لاک بای بای (لاک پشت ) نی نی با یبای .خخخخخخخخخخ

جند روز پیش بردمش دستشویی وقتی ببخشید پی پی کرد گریه میکرد داد میزد پی پی رفت نمیزاش ت بشورمش خخخخخخخخ

دیروزم داشتیم میرفتیم بیرون شوهرمو دخترم دم در وایساده بودن تا من بیام دخترم داد میزد توی راه پله ماما ایا .ماما ایا یلی حال داد صدام میزد

2706