2733
2734
عنوان

مشکل ما و فروش نرفتن خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 10176 بازدید | 36 پست

سناخانوم شما خونه ی نو خریدید و میخواین بفروشید؟

ما اگه خونمون فروش نره نمیتونیم واحد بزرگتر بگیریم چون پولش دوبرابر این خونمونه به اضافه کلی وام و پس انداز

.خدایاااا شکرررررتفَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ

ما هم شش ماهه گذاشتیم برای فروش کلی هم در روز آدم میومد همه هم به به چه چه میکردن ولی فروش نرفت دیگه اجاره دادیم پول روش گذاشتیم بزرگتر اجاره کردیم

خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وااااای بچه ها پس همسرم راست میگه که خونه خیلی ها فروش نمیره زود.من فکر میکردم که من رو داره دلداری میده. مثل اینکه خیلی ها این مشکل رو دارن.

ان شالله گره مشکل ما هم باز بشه. آمین

2731

سلام نگران نباش منم خونمون رو بعد از نه ماه فروختم اونم تو سايت ديوار خيلي ها با اينكه سال ساخت خونشون پايينتر بود هنوز فروش نرفته خونه خيلي راكد نكران نباش 

مرتب تو سايت ديوار آپلود انشالله فروش ميره

خدايا مواظب عشقاي زندگيم ، دخترم و همسرم باش هميشه 💋😍😍
واااااای خدا . چه درد مشترکی . ما هم یه خونه معامله کردیم ، ولی هنوز خونه ی فعلی مون ،  فروش نر ...

دقیقا خیلی وضع بدیه انگار معلق رو هوام بخدا

سناخانوم شما خونه ی نو خریدید و میخواین بفروشید؟ ما اگه خونمون فروش نره نمیتونیم واحد بزرگتر بگیریم ...

نه عزیزم دادیم اجاره خونه هم نخریدیم تا فروش نره که نمیتوتیم خونه بخریم خودمونم  اجاره رفتیم منتظر  فروش خونم بخدا نذر  هم کردم

خدایا شکرت ............
2706