2733
2734
عنوان

وای خدا به من وبچم رحم کرد

831 بازدید | 24 پست

1ساعت پیش داشتم باپسر3سالم توخونه بازی میکردیم میدوییدم دنبالش یهویی تو ورودی اتاق شلوارم زیر پام گیر کردو محکم خوردم زمین سرم خورد پشت بچم اونم محکم خورد به چارچوب در .وای انقد گریه کردگفت مامان چرا اینجوری میکنی   نگاه کردم پشتش خیلی سرخ شده بود منم سرم خیلی درد گرفت   یعنی اگه باهمون شدت سرم خورده بود زمین حتما طوریم شده بود بیچاره پسرم سپر شد  مواظب خودتون وبچه های معصومتون باشید.

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم. خداروشکر بخیر گذشته... ولی از حرف پسرت خنده م گرفت خخخخخ مامان چرا اینجوری میکنی😂😂😂

اره خودمم بعدش که حالم جا اومد کلی خندیدم  

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 
2738
شدی درس عبرت بقیه    

اخ گفتی ...  چقد بدم میاد بقیه ازم درس عبرت بگیرن وراهی رو که من رفتم ونرن  

خداروشکر  عزیزم صدقه بنداز

مرسی حتما

دختر منم همیشه همین جمله رو میگه فداش بشه مامان میگه مامااان چیا ایندوری میتنی؟

خدایا به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی شکر....همسر و پسر و دختر گلم ،بزرگترین و با ارزشترین دارایی من هستند....سلامتی اونها آرزوی همیشگی منه....

صدقه بده  و همیشه آیت الکرسی بخون 

خدایا به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی شکر....همسر و پسر و دختر گلم ،بزرگترین و با ارزشترین دارایی من هستند....سلامتی اونها آرزوی همیشگی منه....
2706