2733
2734
مادرشوهرمو ندیدی انزلی؟😂😂 انقدر گرم بود ایناهم سه روزه برگشتن پنجشنبه خونه بودن

چرا اتفاقا دیدمش. گفت بهت بگم ایشالا یه عروس مثه خودت گیرت بیفته😂😂

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
چرا اتفاقا دیدمش. گفت بهت بگم ایشالا یه عروس مثه خودت گیرت بیفته😂😂

😱😠😠😠

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😱😠😠😠

چرا مگه بدی؟؟؟؟ از خدات باشه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
چرا مگه بدی؟؟؟؟ از خدات باشه

شوخی کردم😉

امضات تکراری شده پاریس تنوع داشته باش دختر

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌
شوخی کردم😉 امضات تکراری شده پاریس تنوع داشته باش دختر

هنوزم یه عده نخوندنش😆

هنوزم یه عده نخوندنش😆

عه😝😝😝

شوخی کردم😉 امضات تکراری شده پاریس تنوع داشته باش دختر

عوضش کردم فقط به عشق خودت😩😩

عوضش کردم فقط به عشق خودت😩😩

😘😘😘😘

خیلی هم زیبا😂😂👍