2410
2553
باز سلام یادتم یه کمم کوچولو سر سینه ام درد میکنه ... خدا کنه بار دار باشم بعنی میشه
پسر کوچولوی نازنینم در تاریخ ( 9/4/92 ) قدم های نازش رو به این دنیا گذاشته و زندگی ما رو زیباتر کرد.عاشقشیم...

خدایااااااااااااا از تو ممـــنونــم - بــــــــرای این همه شــــــادی
چــــه ســــرشارم از عــــــطر تو تـــــو به من زنــــدگی دادی
((خدایاااااااااااا شکرت بی نهایت))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام باربی یعنی امکان داره باردار باشم ؟
پسر کوچولوی نازنینم در تاریخ ( 9/4/92 ) قدم های نازش رو به این دنیا گذاشته و زندگی ما رو زیباتر کرد.عاشقشیم...

خدایااااااااااااا از تو ممـــنونــم - بــــــــرای این همه شــــــادی
چــــه ســــرشارم از عــــــطر تو تـــــو به من زنــــدگی دادی
((خدایاااااااااااا شکرت بی نهایت))
2456
2714
سلام دوستای عزیز من تازه عضو این سایت شدم.به کمکتون نیاز دارم
میخواستم بدونم بعد از تزدیکی اگی یکی دوساعت بعدش بلند بشی مایع منی خارج میشه؟ یعنی باروری صورت نمیگیره؟
حتما باید تا صبح بلند نشی؟
ممنون میشم جواب بدید
خدایا تو در عین ناباوری به من چیزی دادی که من نامش را معجزه کوچک میگذارم.روزی این معجزه من را مادر صدا میزند، مرا از این مادر بودن محروم نکن و نگهدارش باش.خدایا من از امانتیت نگهداری میکنم بهم اعتماد کن
sghl
ز عطرِ حـریم تـو اگر دوریم ،دلخوشیم به نسیمِ گاه گاهِ نگاهـت ...خوب میدانم از هر که تـــو دل بـردی ، خرابِ عشـقت شد ...پس بنگر ما را ؛ به نگاهی ...که دلها، خراب آیاد تـــوست ............ رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
سلام دوستای عزیز من تازه عضو این سایت شدم.به کمکتون نیاز دارم میخواستم بدونم بعد از تزدیکی اگی یکی ...

نه عزیزم من شنیدم نیم ساعت تا یکساعت کافیه

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌
بچه های عزیز سلام تروخدا منو راهنمایی کنید من 2ماه پیش یعنی شهریرور 4 پری شدم 9 تمام شد. مهر 6 پری ش ...

سلام عزيزم 

بهتره بعد از اتمام قاعدگي كيت تخمك گذاري استفاده كني تا روز تخمك گذاريتو بفهمي و نسبت به اون روز اقدام كني

اگرم كيت سخته دكتر با سونو گرافي بهت ميگه

گر جان به جان من كني جان و جهان من تويي👶🏻👪
2706