2703
2553
عنوان

چقدر اهمیت دارد که بدانید همسر تون قبل از شما به کسی دیگر علاقه داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5485 بازدید | 124 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من برام مهمه فقط به این دلیل

اگه یکی رو دوست داشته اشکال نداره 

ولی اگه عاشق بوده و بهش نرسیده خیلی اشکال داره چون آدما فقط یه بار عاشق میشن و اون مرد نهایتا میتونه منو دوست داشته باشه 

بهتره با کسی ازدواج کنه که اونم مث خودش شکست عشقی خورده

خدایا کمک کن اینبار دیگه امیدمو از دست ندم

برا من گذشته همسرم اصلا مهم نيس 

قبل من متاهل بوده اصلا يادم هم نمي افته 

طرز فكر اينكه اگه اونا خوب بودن يا خيلي تو دل شوهرم جا داشتن الان اونا پيشش بودن نه من

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
من هنوز مجردم دوست دارم بدونم بیشتر برام جالب فقط یه کنجکاوی یا فضولی اما روی نظرم به اون آدم تاثیر ...

شاید ادم اولش وانمود کنه ک مهم نیست ولی تو ی برهه ای ناخواگاه ادم بهش فکرمیکنه و اذیت میشه.ندونی خودت ارامش بیشتری داری ازنظر من😊

یدونه پسر دارم من  😍    قند و عسل دارم من  
2714

من خیلی فضولم خیلی هم زیر زبونشو کشیدم...اما چیزی بروز نمیده ...خیلی توداره...خودش میگه اولین بار با دیدن تو دلم لرزید و برات خیلی گریه کردم...   اما من زیر بار نمیرم و هی میگم مگه میشه تو دانشگاهت از کسی خوشت نیاد آخر یه بار گف یه دختره بوده اینجوری و اونجوری ازم جزوه می گرفته و اینا ...اما فهمیدم ازدواج کرده بوده...

کلن شوهر من باید با تریلی از زبونش حرف کشید...اما من خیلی راحت جلوش میگم تو دوران جاهلیت کیا دوستم داشتن😆

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

نه،

ولی اگه اون حس الان باشه میکشمش  

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

چون من خودم با کسی نبودم قطعا برام مهمه همسرمم با کسی نبوده باشه و روابط احساسیو تجربه نکرده باشه 

البته ممکنه خانم های مجردی باشن که شوهرشون قبلا طلاق گرفته که اونم حتما شرایط آقا خیلی خوب بوده حسن هایی داشته که باعث پوشش این قضیه میشده

برای من هم ی کوچولو تعریف کرد همسرم

یعنی وقتی یادم میفته ازش متنفر میشم

خیلی حس بدی...

به عنوان نصیحت میگم بهتره هیچ مردی،این چیزها رو برای زنش نگه....

چون خودم با کسی نبودم،فکر می کردم بپرسم،ی جواب عاشقانه می شنوم

از ازدواج به بعد،مهمه...

کاش من هم نمی دونستم

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من هیچ وقت ازش نپرسیدم چون اگر بفهمم قبل از من کسی بوده حسودی می کنم که چرا عشق اولش نبودم 😂 حتی به زبونمم نمی چرخه بپرسم اعتراف می کنم حتی نمیخوام به احتمالش هم فکر کنم. اما فکر کنم کسی نبوده که اگر بود خودشم نمی گفت مامانش تا حالا صدبار گفته بود 😅

به خاطر گناهی که باهاش امتحان نشدی کسی رو سرزنش نکن... شاید اگر تو جای اون بودی گناهکار بزرگی میشدی 
2706