2703
2553

هر دختر و پسری قبل از اینکه بخواهند تصمیم بگیرند برای ازدواج ممکن است که با افراد دیگری در ارتباط بوده باشند و حتی روابط احساسی بین آن ها وجود داشته باشد

یکی از اشتباهات رایج بین زوجهای جوان دادن اطلاعات غیرضروری از روابط قبلی و ایجاد فضای تحریک آمیز غبطه، حسادت و رقابت و نااَمنی است....

این روابط چقدر بعد از ازدواج میتواند در زندگی زناشویی تاثیر داشته باشد ؟

شما چقدر در این مسائل حساسیت نشان میدهید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من شنیدم که اعتراف به گناه و گذشته پیش هرکسی به جز خدا گناه حساب میشه. وقتی آدم از گذشتش توبه واقعی کرده دیگه نباید بهش فکر کنه یا عنوانش کنه و مهم اینه از حالا به بعدش چجور آدمیه

بیا حالا قهوش با من شکلاتش هم با تو

من زياد برام مهم نيس البته اگر در حد شيطنت بوده 

هيچ وقتم نبش قبر گذشته رو نميكنم كه حد خودم رو پايين بيارم 

مثلا تو دعوا بگم آره برو با همون فلاني ... اصلا حتي اسمي ازون ماجراها نياوردم و نميارم و ازش درباره جزييات هم اطلاعاتي نخواستم هرگز

خداحافظ ني ني سايت ..   وقت رفتنه خسته ام از تايپ كردن خنديدن ، غصه خوردناي الكي تعصباي بيخود، قربون صدقه هاي صوري  ، ديگه دوس ندارم اينجارو ..خستم از وقت هدر دادناي الكي از انرژي هايي كه منفي هاش بيشتر از مثبتاشه .. ديگه حوصلشو ندارم ازش خسته شدم .. ازينكه هر شب ١١ شب تا ٤ صبح بي وقفه اينجا بودم حالم بد ميشه خداحافظ
2714

و در دوران دوستی از عشقای قبلی هم برای همدیگه گفته بودیم و همه اعترافاتمونو کرده بودیم خانم تهرانی جان

هر چند تو همون دوران دوستی با این اعترافاتمون تا چندین ماه بینمون حساسیت ایجاد شد ولی خب الان دیگه حتی یادمونم نمیفته اصلا نه اون نه من

2706