2733
2734

چند تا سوال داشتم اول اینکه ی پسر سه سال و نیمه دارم ب نظرتون با قطار اتوبوسی مسافرت سخت‌میشه?تا بحال با بچه سفر دور اونم با قطار نرفتم تمیدونم چحوری میشه استرس دارم.فرق اتوبوسی و سالنی چیه

دلم واسه بابام تنگ شده خدا😢😢ده سال گذشت😭😭😭

از ی طرف میگن اتوبوسی سریع السیر خوبه از ی طرف میگن بابچه سختت میشه .کانال بلیط چارتر لحظه اخری کسی داره???

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اتوبوسي مثل اتوبوس صندلي داره و بايد تا اونجا بشيني. ولي تندرو هستن و طول سفر كوتاهتره... كلا بستگي ...

ی جا ک بند نمیشه نمیدونم والا تا حالا با ماشین خودمون میرفتیم سفر و زیاد اذیت نمیکرد ولی الان واقعا موندم

قطارهای پردیس هم از تهران تا مشهد حدود هفت ساعت و نیم تا هشت ساعت تو راهی ولی هواپیما خیلی خوب و راحته حدودا یکساعته می‌رسی ضمن اینکه از نظر قیمت با پردیس تفاوت چندانی نداره اگه بخوای چارتر یا لحظه ی آخری بلیط تهیه کنی

خوشبختى مانند "تلفن" است اگر دیگران نداشته باشند، به هیچ درد شما نخواهد خورد... براى دیگران آرزوى خوشبختى کنید.💖💖
التماس دعا  آخ گفتی مشهد  امام رضا  ما رو هم بطلب چقدر دلم برات تنگ شده خیلی وقت ...

اره عزیزم حتما دعات میکنم بخدا اشک تو چشام جمع شد 😢ایشالله میطلبه.منم بعد ده سال طلبیده دعا کنین جور بشه برم.با دست خالی دارم میرم فقط واسه زیارت ‌.همسرم و ب زور راضی کردم

ی جا ک بند نمیشه نمیدونم والا تا حالا با ماشین خودمون میرفتیم سفر و زیاد اذیت نمیکرد ولی الان واقعا ...

معلومه با هواپيما راحت تري ولي هزينش خيلي بيشتر ميشه. بايد باهاش صبوري كني ديگه... ايشالا بهتون خوش بگذره، التماس دعا