2737
2739

دلم میخاد پیاده برم تا کربلا ولی اول اینک بابامو چجوری راضی کنم اصلا نمیدونم چی بش بگم

بعدش هم حرف داعشو اینا هست بازار داعش داغه ،و از اینم میترسه بعد اینک 

برام خیلی خیلی خیلی دعا کنید ک حتما برم واقعا ب اون حال و هوا نیاز دارم شدید 

خدایا شکرت                                              دوستان گلم لطفا ی صلوات مهمونم کنید😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم از خودامام حسین وحضرت اباالفضل بخاه,بنام مادرشون قسمشون بده موقعیتش رو برامون جورکنن

دلم پر کشیده بخدا

خدایا شکرت                                              دوستان گلم لطفا ی صلوات مهمونم کنید😘

ایشالا اگه قسمتت باشه بابات اصلا زبونش بسته میشه.

منم خیلی اتفاقی قسمتم شد رفتم کربلا و اصلا پدر سخت گیرم مخالفتی نکرد

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2740

انشالله زیارتش روزیت باشه بری

عجب صفایی داره

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
منم خیلی دوست دارم برم نه خودم نه همسرم هیچ کدوم تا حالا کربلا نرفتیم اما همسرم میگه شاید خسته بشی ن ...

ب عشق اقا بری خسته نمیشی شوق دیدار و لحظه وصال

من دوسال رفتم اربعین و پنج ساله که مرتب میرم شکر خدا

ولی اونموقع عین الان نبود سه ساله خیلی شلوغه خیلی واقعا پدرت حق داره

من پسرم میره دوساله ولی خودم دیگه نمیرم

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...
من دوسال رفتم اربعین و پنج ساله که مرتب میرم شکر خدا ولی اونموقع عین الان نبود سه ساله خیلی شلوغه خ ...

دوسال عرفه کربلا اومدم امروز خیلی دلم اونجا بود😭😭

السلام علی سیدنا المظلوم

سیدنا العطشان

سیدنا العریان

یا اباعبدالله

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...
2706