2737
2734

من سینال اف زدم نه نداشتم اصلا تهوع تو عوارضش نوشته بود شاید تهوع داشته باشین ولی من نداشتم

خدایا بی کران شکرت میکنم.تورا ب خداوندیت قسم میدهم همه منتظررارو مامان کن . نی نی منم صحیح و سلامت بزار بغلم 🙏🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از عوارضش همینه. ولی من نداشتم. همون hmg رو میگی دیگه؟

نمیدونم همونه یا نه ... ولی میدونم ک خارجیش گونال اف هست ... ایرانیشم سینال اف ... چون خیلی گشتم تا پیداش کردم .. همه جا میگفتن ما سینال داریم ... از دکترم پرسیدم گفت فقط باید گونال بگیری ! 

اون ماهی ک استفاده کردی فولیکولات نسبت ب ماه قبل چ فرقی کردن؟؟ تعدادشون بیشتر شد؟؟ 

2731
من سینال اف زدم نه نداشتم اصلا تهوع تو عوارضش نوشته بود شاید تهوع داشته باشین ولی من نداشتم

من خییلی زیاد تهوع دارم ... 

اون ماهی ک استفاده کردین فولیکولاتون نسبت ب ماه قبل چ فرقی کرده بود ؟ 

من خییلی زیاد تهوع دارم ...  اون ماهی ک استفاده کردین فولیکولاتون نسبت ب ماه قبل چ فرقی کرده ب ...

ماه قبل یدونه فولیکول  غالب داشتم این ماه دو تا

خدایا بی کران شکرت میکنم.تورا ب خداوندیت قسم میدهم همه منتظررارو مامان کن . نی نی منم صحیح و سلامت بزار بغلم 🙏🙏🙏
خب خوبه ... منم هرماه فقط یکی دارم ... امیدوارم این ماه با این گونالها  بیشتر بشه تعدادش .

انسالله عزیزم

2740
من تا امروز ۳ تا ۷۵ واحد زدم تهوع ندارم! شما چنتا زدین؟روز چند سیکل رفتین سونو؟

من امروز دومین ۷۵ و زدم ... بشدت سردرد و تهوع دارم وقتی استفاده میکنم !

کلا ۳تا دکتر برام نوشت ‌‌.. روز دهم سیکلم هم باید برم سونو ...

نمیدونم همونه یا نه ... ولی میدونم ک خارجیش گونال اف هست ... ایرانیشم سینال اف ... چون خیلی گشتم تا ...

بله عزیزم فولیکولام زیادتر و بالغ شدن. یعنی بزرگ شدن. اما با این حال باردار نشدم 😕

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
ای وااای .. اخه چرا .. منم خیلی ناامیدم .. دیگه باور کردم ک باردار نمیشم 😔

نمیدونم دلیلشو واقعا. یه دکتر طب سنتی بهم گفت این فولیکولایی که به زور آمپول بزرگ و بالغ میشن مثل حباب تو خالی و پوچ ان. ناامید نباش عزیزم خدا بزرگه. یکی میخواد به خودم بگه 😢 اینقد حالم بده که نگو

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
نمیدونم دلیلشو واقعا. یه دکتر طب سنتی بهم گفت این فولیکولایی که به زور آمپول بزرگ و بالغ میشن مثل حب ...

عززیز دلم .. انشاالله بزودی جفتمون مامان شیم ... من امروز رفتم سونو خیلی خوب بود .. حتی دکترم گفت میتونی iui هم داشته باشی این ماه ولی گفتم نه ... بذار این ماهم امتحان کنم شانسمو ... 

اگه نشد ماه دیگه ی فکری میکنم .‌. 

اخه چرا خدا با ما این کارو میکنه😔

2706