2733
2739

سلام دوستای گلم 

من بعد از تلاش بسیار با وجود داشتن همسر و ی بچه کوچیک تونستم تدگربیت معلم قبول بشم خداروشک

چهارشنبه مصاحبه دارم و خیلی نگرانم

بابام هم فرهنگیه

میشه اگه کسی رفته سوالایی که میپرسن و چیزایی که مهمه بگین از همتون سپاسگذارم دوستان

تو برای من فرق داری با همه دنیا ومن عاشق این حس تبعیضم💏

توکلتون فقط و فقط به خدا باشه .... مصاحبه رو زیاد سخت نمیگیرن .... نگران نباشین 

خداوندا .... زمزمه ی نام تو امواج خروشان اضطراب را از ساحل طوفان زده ی قلبم محو می کند ....😊😊😊

باید قران بخونی.نماز بخونی ببینن بلدی.امام جمعه شهرتون کیه.راهپیمایی و نماز جمعه شرکت میکنی.مثلا من قم هستم پرسیدن کی تو حرم دفن شده.احکام.به کی رای داوی.رهبر چی گفتن در مورد فلان چیز و اینا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خواهرم دانشگاه فرهنگیانه. از حجاب سوال میکنن که انتخاب خودته چادر یا نه؟ همه جا میذاری یا نه؟ آرایش میکنی یا نه؟ نماز خوندن و قران خوندن رو ازت سوال میکنن و میخوان بخونی براشون. از مسائل سیاسی روز اگاه باش یه چیزایی میپرسن. احکام رو کلیاتش رو بدون مثل نماز و روزه و تقلید و غسل و ... . نماز جمعه و اینا رو ممکنه بپرسن. انگیزت رو میپرسن و چیزای اینجوری دیگه

خوش به حالت گل انار جان من همیشه آرزومه یه روزی برم  مدرسه درس بدم. از ته دل دوست دارم معلم مدرسه بشم. عاشق مدرسه بچه های مدرسه کیف و کتاب و حال و هوای مدرسه ام. دعا کن منم روزی به آرزوم ان شاءلله برسم. شما هم ان شاءلله موفق باشی عزیزم.

الحمدلله رب العالمین ( خدایا شکرت)
خوش به حالت گل انار جان من همیشه آرزومه یه روزی برم  مدرسه درس بدم. از ته دل دوست دارم معلم مدر ...

انشاالله عزیزم به ارزوتون برسین

مرسی

خوش به حالت گل انار جان من همیشه آرزومه یه روزی برم  مدرسه درس بدم. از ته دل دوست دارم معلم مدر ...

انشاالله عزیزم به ارزوتون برسین

مرسی

2738
انشاالله عزیزم به ارزوتون برسین مرسی

سلام عزیزم خیلی خوشحال شدم براتون تایپک قبلیتونو خوندم هدفتون تربیت معلم بود میشه لطف کنین منو راهنمایی کنید منم دوست دارم تربیت معلم قبول شم بیشتر چه کتاب هایی رو خوندین وکلا چطور برنامه ریزی کردین من هیچ تصوری از کنکور ندارم خوشحال میشم راهنمایی کنی