2733
2734
عنوان

پوشک گرفتن

317 بازدید | 14 پست

نزدیک یه هفته میشه پسرم میگه جیش دارم میبرم دستشویی میکنه،خیلی کم پیش میاد تو شلوارش جیش کنه،چطوری یادش بدم شبا جیش نکنه،موقع خواب پوشکش میکنم صبح بیدار میشه پوشکش خیسه و اینکه وقتی میریم بیرون نباید پوشکش کنم یا بکنم

اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

منم دخترم دوسالش تموم شده میخام تو شهریور از پوشک بگیرمش تا هوا سرد نشده

بنظرت شورت اموزشی تاثیری داره؟

به نام خدا همون راد هستم دیگه هرکی نشناخت کم سعادتی از خودشه بههههلهههه😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر شب ببررش دستشویی قبل خواب نوشیدنی نده اوایل خودت هر 2ساعت پاشو بغلش کن ببرش توالت تا جیش نکرد نیارش کم کم ساعتشو تغییر بده اونقدر اینکارو بکن تا دیگه جیش داشت بلنشه صدات کنه میتونی زیرش یه چیزی پهن کنی تا اگه بلند نشدی ببریش دستشویی همه جارو کثیف نکنه

من عاشقم  عاشق این دنیایه دیوانه  
2738
مرسی عزیزم همون روز رو بگیرم کلی جلو افتادم البته دخترم خیلی اب میخوره تا صبح

پس خیلی سخته برات دفعات دستشویی بردنش بیشتر میشه  شورت آموزشی خوب هست نه اونجور که بچه رو ول کنی به امان خدا 

من عاشقم  عاشق این دنیایه دیوانه  

خب اینکه بچه خودش اعلام می کنه یعنی آمادگیش رو داره برای پوشک گرفتن

حدود یه هفته زمان بذارین

تو این مدت خونه باشین و جایی نرین

بچه رو تشویق کنید و بهش توضیح بدین بزرگ شده و باید تو دستشویی کارش رو بکنه و شلوارش رو دیگه هیچ وقت خیس و کثیف نکنه

هربارهم اطلاع میده تشویقش کنید 

حتی اگر خودش یادش رفت هر از چندوقت یکبار ازش بپرسید جیش داره یا نه یا مثلا اگه یکی دو ساعته نرفته ببرینش تا جیش کنه

وقتی میخواین از پوشک بگیرین دیگه اصلا نباید پوشکش کنید

و همون روز اول بگین با پوشکها خداحافظی می کنیم و تو بزرگ شدی و مرد شدی و از این حرفا

و تو خونه باشبن که استرس کثیفکاری جایی رو نداشته باشین

شبها هم مایعات زیاد ندین

قبل خواب دستشویی ببرین

و بهش بگین مامانجون اگه تو خواب جیش داشتی حتما به من بگو تا بریم دستشویی تا رختخوابت خیس نشه

بعد وقتی که خوابش برد

یکی دو شب اول وقتی خوابش عمیقه پوشکش کنید.  احتمالا شب اول یا دوم خیسه پوشکش ولی اگر در کل روز بدون پوشک باشه و عادت کنه بره دستشویی کارش رو کنه دیگه شرطی میشه و شب هم خودش رو خیس نمی کنه 

و این یعنی شما موفق شدین

فقط مهمه که اصلا در طول روز دیگه پوشک نشه 

باید حتما تابستون بگیریم؟ من میخام 2.5 سالش شد بگیرم ولی میوفته تو پاییز.

اگه محیط خونه گرم باشه مشکل خاصی پیش نمیاد

چون بچه مرتب تو اون دوران دستشویی میره و بشور بشور هست و از طرفی وقتی هوا سرده زودتر و بیشتر احساس ادرار می کنن

پوشک گیری تو فصل سرما سخت تره 

اما تو فصل گرما بچه و مادر کمتر اذیت میشن

2706