2733
2739

سلام به همگي ، 

راستش نميدونم دقيقا چطور بايد سوالم رو مطرح كنم بنابراين بهتر دونستم شرايط م رو بنويسم و از شماراهنمايي بخوام . 

ما مقيم خارج از كشور هستيم و براي مدت ٥ ماه از سپتامبر ٢٠١٧ بايد در تهران سكونت كنيم. دختر ٣ ساله دارم كه مايل هستم به مهد كودك بره . 

اولين انتخاب مهد سفارت فرانسه است كه راه مهد تا محل اقامت ما كه بلوار عدل پونك هست بسيار دور ميباشد. 

مهد كودك بعدي ستارگان جردن هست كه اونم مشكل مسافتي دارد. 

از طرفي فكر كردم ، دنبال خانمي باشم كه به زبان فرانسه آشنايي دارد و براي چند ساعت با فرزند من در منزل مشغول باشد ولي در اينصورت دخترم بدون همبازي خواهد ماند . 

ممنون ميشم من رو راهنمايي بفرماييد. 

امضا ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام خواهرزاده من مدرسه تطبیقی سوره تو اشرفی اصفهانی میره باید بهتون نزدیک باشه. ولی زبان آموزش و تدریس و کتابها انگلیسیه. اگه خواستی از اونجا پرس و جو کن. حتما اطلاعاتش تو اینترنت هست. میدونم یه سری کلاس فارسی هم براشون گذاشتن تو تابستون خیلی براش مفید بود

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738