2737
2734
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین میشه بیاین

1139 بازدید | 11 پست

کسی هست مدتی باشه از کالاسکه دوقلوی پشت سرهمی دلیجان برا دوقلوهاش استفاده کرده باشه و راضی بوده باشه؟ معایبش چیه؟ 

کسی کالاسکه گود بیبی که بچه ها روبهرو هم میشن استفاده کرده ؟راضی بوده؟ نشیمنگاهش کوچیک نیس به نظرتون؟بچه میتونه تا سه چهارسالگیم توش بشینه؟

دنیاوطن مساز به غیر از وبال نیست/ناگه اجل درآیدو گوید مجال نیست

ی تاپیک جامعی هست ک فقط اونایی ک دوقولو دارن توش هستن.اونو سرچ کن از بچه های اون تاپیک بپرس

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خريدم دليجان شت همي انداختم  دور

به درد نميخوره بعدش 

مك لارن خريدم

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

كالسكه بغل هم بگيريد واسه دوقلوها و دليجانم واسه دوقلو به درد نميخوره

دسته عصايي بگيريد

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
كالسكه بغل هم بگيريد واسه دوقلوها و دليجانم واسه دوقلو به درد نميخوره دسته عصايي بگيريد

بغل همی خیلی جاگیره، نیست؟ شما بغل همی گرفتین؟بعد هر جایی نمیشه برد مثلا میخوای بری تو یه مغازه از درش ممکنه رد نشه،دلیجان رو میشه بگی چرا به درد نمیخوره؟ عصایی ها خوبن؟ اسکلتشون ضعیف نیس؟

دنیاوطن مساز به غیر از وبال نیست/ناگه اجل درآیدو گوید مجال نیست
2740
بغل همی خیلی جاگیره، نیست؟ شما بغل همی گرفتین؟بعد هر جایی نمیشه برد مثلا میخوای بری تو یه مغازه از د ...

ازدره مغازه كه رد ميشن از در اسانسور ممكنه رد نشه

اگه عصايي بگيري جاگير نيست و سبكه اسكلتشوتم خوبه بع نظرم 

من دسته عصايي مك لارن گرفتم عالي بود

پشت عمي بچه كه عقب ميشينه راحت نيست پاش جمع ميشه بعد جلوشم نميبينه گناه داره

البتع اسانسور پاساژا رد ميشه ولي واسه خونه ممكنه رد نشه

سلام دوستان ما ی گروه تو تلگرا م زدیم واسه دوقلو ها کسی میخواد دوقلو داشته باشه یا دوقلو حاملست بیاد اینجا در کنار هم باشیم

https://t.me/joinchat/EsDTU0LJoE_SAssAX-T9twhttps://t.me/joinchat/EsDTU0LJoE_SAssAX-T9tw

الهم صلی علی سیدنا محمد وعلی آل سیدنا محمد 😍😍😍
سلام دوستان ما ی گروه تو تلگرا م زدیم واسه دوقلو ها کسی میخواد دوقلو داشته باشه یا دوقلو حاملست بیاد ...

پس چرا من نمیتونم عضو شم

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ