2733
2739
عنوان

چشم و نظر و فامیل شوهر!!!!

1129 بازدید | 40 پست

من یه دوقلو سه ماهه دارم،ماشالا بسیار آروم و بی دردسر اند...

خونواده شوهرم ازمون دورند و ما آخر هرهفته میریم پیششون،چون دلتنگ نوه هاشون میشن و اگه ما نریم اونا میان!!!!

حالا امشب یه مهمونی بود که همه جمع بودن،از لحظه ای که وارد شدیم یکی از بچه ها شروع کرد به گریه کردن و مدام جیغ کشید طوری که مجبور شدیم سریع برگردیم، تو این فاصله هم یکی از  فامیل همش ازم درباره بچه ها میپرسید و منم واقعیت رو میگفتم...حالا اومدیم خونه شوهرم و مادرشوهرم گیر دادن چرا همش از بچه ها تعریف میکنی که چشمشون

بزنن؟

من از  اینکه همه چی رو بد و ناآروم جلوه بدم بیزارم ولی از من اینو میخوان..

بگید حق با کیه؟؟ شما به چشم و نظر اعتقاد دارین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره من هم اعتقاد دارم.پسر من هم ماشاالله هم ارومه هم عاقل بعضی مواقع تعریفش میکنم ولی مادر شوهرم و خواهر شوهرام میگن اینقدر تعریفش نکن.فکر کنم حق با اونهاست

خدایا نگهدار پسرم باش.خودت میدونی پسرم جواب تمام سختیهام توی زندگیم هست.خدایا دوستت دارم

آره تو قرآن هم اومده برای همین اعتقاد دارم 

میتونی براشون دعای ضد چشم‌زخم آویزون کنی و بخونی

همه‌ی حقیقتم نگو دروغ نگو ولی خب اینقدم تعریف نکن

امروز اگر تنها میتوانی یک چیز باشی مهربان باش😊

خيلي ها ميگن چشم و نظر خرافاته اما من كه حداقل فكر ميكنم وجود داره چون كه ما يك دستگاه بخور داشتيم خيلي عالي كار ميكرد ،يكي از اقوام اومده بود خونمون گفت اين عجب چيزيه !!به خدا قسم پاشو كه از در گذاشت بيرون بخوره دو تا جرقه وحشتناك زدش و بعد هم سوخت !!حالا اگه خرافاته من نميدونم 😐😅

کسی که تو رو نمیبینه نگاهش درگیر یکی دیگه س حالا هی خودتو تغییر بده
2738

واقعا هست

من خودم خیلی اعتقاد نداشتم ولی الان معتقدم و دیگه خیلی تعریف نمیکنم

حالا لازم نیست دروغ بگی یا پنهنو کاری

خیلی تعریف نکن

مثلا نگو خیلی خیلی آرومن و هیییچ مشکلی نیست

بگو خوبه در کل

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2706