2733
2734

سلام 😄 فردا مهمون دارم تازه عروسم متاسفانه خوب بلد نیستم خواهشا راهنمایی کنید چند تکه گوشت چقد لوبیا ؟ سالاد جدید یا دسر جدیدم بلدین بگین لطفا

دلم برای بچگیام خیلی تنگ شده 

مقدار گوشت و لوبیا که سلیقه ایه

ولی برا سالاد سالاد سزار  و سالاد یونانی، سالاد سبزیجات بخار پز....

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دسر تك نفره كه درست نكن حتي اگه به تعداد ظرف داري فقط يه ظرف بزرگ درست كن با تزيين خوشگل..... سالاد هم صبح زود بدرست سلفون بكش كه خيالت راحت باشه از بيبي كورن واينا رو سالادت بزاري خوب ميشه... سالاد كه هزار مدل هس ولي فردا وقت نيس هم خريد بري هم درست كني امروز بايد تابيك ميزدي بعدازظهر ميرفتي خريد

ميشه براي حل مشكلم صلوات بفرستين❤️
2728

قرمه سبزي نپز عزيزم ،اين همه غذاي ساده تر ،اولين ها هميشه تو ذهن ميمونه اول چندبار تو خونه خراب كن كه وقتي براي مهمون ميذاري خوب دربياد،انواع مرغ ميشه پخت ،يا ماهي يا سوخاري 

2738
عزیزم قورمه سبزی جا افتادش خوشمزس شما اگه استرس داری که خوب نشه بهتره زرشک پلو با مرغ درست کنی غذای ...

احساس میکنم زرشک پلو خیلی معمولیع 

دلم برای بچگیام خیلی تنگ شده 
2706