2726

سلام منم همین مشکل رادارم البته واسه من فردا جوابش را می دهد ودکترم شنبه می یاد اگه کسی برات خوند واسم من بگو فردا نشونش بدم امیدوارم در کل خوب باشه

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از نظر اسپرم همه چی نرماله ولی تعداد گلبول های قرمز و سفید بیشتر از حد نرماله!

بالا بودن گلبول قرمز ممکنه یا ورزشکار باشن یا کوهنورد و .... یا خدایی نکرده مشکل ریوی یا قلبی باشه

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم🌺🌺🌺 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم 

چرا مشکل داره ؟ وقتی تو آزمایش نوشته نرمال و تو رنج نرمال هم هست؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم🌺🌺🌺 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم 

نرماله فقط خون و مقدار خيلي كم عفونت ممكنه داشته باشه و خون هم ممكنه بخاطر شرايط نمونه گيري باشه كلا مشكل حادي نداره عزيزم

عشق سوء تفاهمی ست بین دو احمق که با ببخشید گفتنی تمام میشود😔
از نظر اسپرم همه چی نرماله ولی تعداد گلبول های قرمز و سفید بیشتر از حد نرماله! بالا بودن گلبول قرمز ...

سلام می تونم خواهش کنم فردا شب جواب ازمایش من را هم بخونید ممنون می شم

سلام می تونم خواهش کنم فردا شب جواب ازمایش من را هم بخونید ممنون می شم

باشه عزیزم اگه بودم در خدمتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر وقت داریدنتیجه اینم بگید ممنون می شم

من جواب ازمایشو دیدم. بنظر من که مشکلشون فقط تعداد اسپرمه که 40 هست. ماشالله مورفولوژی خوبه. همینطور تحرک اسپرمهای کلاس A  که اسپرمهای باحرکت رو به جلو هست 60%. واقعا تبریک میگم!نسبت به همسر ماها که مشکل داریم همسر شما وضعیت خوبی دارند. میگن کپسول کانت بوست برای تعداد کارسازه! 

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
من جواب ازمایشو دیدم. بنظر من که مشکلشون فقط تعداد اسپرمه که 40 هست. ماشالله مورفولوژی خوبه. همینطور ...

دستتون دردنکنه یعنی می شه به این دلیل بچه دارنشد چون دوساله که منتظرم

2706