2733
2734

عزیزم جالب نیس اصلا

اولاه هم ابرو همشون بیشترمیره 

هم خیلی ناراحت کننده ست

تاثیرمنفی داره روی ذهنت

ماهم توی اون زندگی نیستیم بدونیم چی‌به چیه

به نظرم نبین  

الهی سرهیچکس نیاد

تازه عضو شدم ولی خیلی وقته خواننده ی خاموشم        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واااای چقد خوشحال شدم یکیم برا من تاپیک زد😁😁😁😁

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
2738
راستی یه سوال دارم اگه بلدین!نجس بودن موی سگ و گربه هم توی قرآن اومده؟؟

نه 

سگ اون قدر باوفاست که اسمش با اصحاب کهف اومده حتی جزشون حساب شده تو آیات سوره کهف در مورد تعدادشون گفته بعضیا میگن پنج تا بودن و ششمیشون سگ بود 

نه  سگ اون قدر باوفاست که اسمش با اصحاب کهف اومده حتی جزشون حساب شده تو آیات سوره کهف در مورد ...

یه شخصی میگفت نجسه و فلان.تو ذهنم بود ببینم توی قرآن نوشته.یا مثل خیلی چیزای دیگه از خودشون دراوردن!

😊
راستی یه سوال دارم اگه بلدین!نجس بودن موی سگ و گربه هم توی قرآن اومده؟؟

ببین این سگای ولگرد و فک کنم میگن خوب نیس چون معلوم‌نیس چی میخورن 

این سگایی که از روز اول که دنیا میان حموم میرن غذاشون ۵۰۰یا۶۰۰‌چطور میتونن نجس باشن

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
میگم که من نمیدونم.دارم میپرسم تازه.میگن اگه به لباس نمازگذار باشه باطله.من که قبول ندارم.

اگر بر طبق اسلام بخوای،موی گربه اگه به بدن نمازگزار باشه،نمازش باطله،موی سگ اگر خیس باشه نجسه،وگرنه خشکش نجس نیست

باردار نیستم.این تیکر امید من به خوش اخلاق شدنه شوهرمه.الهی آمین
2706