2737
2739
عنوان

دخترم شیر نمیخوره.کممممک

836 بازدید | 18 پست

سلاااام دوستان دخترم تازه رفته تو 3 ماه شیر خودمو اصلا نخورد شیر خشک بهش میدم البته به زوووور و اجبار.روزی 300 سی سی بخوره هنر کرده.5.200 کیلوئه الان.آپتامیل پی دی اف میدادم 2 روزه نان 1 میدم ولی باز نمیخوره چیکار کنم خیلی ناراحتم خیلی. وزن قد دورسر هیچ کدوم افزایشش خوب نیس😢😢😢

حتما رفلاکس پنهان داره عزیزم که شیر نمیخوره، بعد از شیر خوردن چند قطره نمیاد گوشه لبش؟

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

استارتر آفلاینه  

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
شاید رفلاکس داره پسر ماه 1ماه لب نزد به سینه م شیرمو دوشیدم با سرنگ و قاشق بهش دادم راه بردم شیر داد ...

دختر منم رفلاکس داره شیرخشک AR میدم خوب شده

2740
واسه من شیر خودمو دادم 6 ماهگیش به غذا افتاد خودش خوب شد خود به خود

من شیرم کم بود  مجبور بودم عزیزم کار شما درست تر بوده

من شیرم کم بود  مجبور بودم عزیزم کار شما درست تر بوده

من 3 جا سونو گرافی بردم یکی گفت نداره یکی گفت داره پیش ایمانزاده هم بردم از بینی و دهان بالا میاورد شدید ولی خودش خوب شد باید دوره ش طی بشه عزیزم

حتما رفلاکس پنهان داره عزیزم که شیر نمیخوره، بعد از شیر خوردن چند قطره نمیاد گوشه لبش؟

نه نمیاد فقط 2 3 بار دیدم .شسر خوردنی اصلا آروم و قرار نداره همش دست و پا میزنه

2706