2726
عنوان

بیاین از خواستگارم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 4725 بازدید | 84 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

علت طلاقشم وابستگی شوهرش به مادرش تو یه سال و شناخت قبلی که داشته با خانواده اش اینو نفهمیده یا اگه فهمیده فکر کرده مشکلی نداره باهاش بعد تو زندگی مشترک دیده مشکل داره نمی تونه تحمل کنه!پس اینجور مسائل هم هست!

عاقلانه ازدواج کنی عاشقانه زندگی بهتر تا برعکسش

2728
نه فرق داره 

آها دور شما بد هم قاطی داره. 

مسئله این بود که دور و بریای من همه بدن و احتمالا به خاطر اینه که خودمم همون جوریم به همین خواستی برسی دیگه؟ خب حله گرفتم منظورتو

یعنی انقد همه اینجااا پاکن خیلی عجیبه😀😀

من مشکلی نمیبینم 

دلیل نمیشه هرکی یه کم مشروب بخوره دائم الخمر میشه و بعدش اعتیاد و بددهنی و اینچیزا

دوست داره بخوره با زنش بنظرم خیلیااااا امتحانن کردن من که زیاد دیدم اطرافم هیچ مشکلیم پیش نیمده

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
نه والا. حتما پسر خوبا همشون دور شمان    

فیلی جان نظرت رو کاملا قبول دارم بعضس کاربرها از نظر مذهب قضیه رو نگاه میکنن و کلا طرف رو میذارن کنار با اینکه طرف امکان داره کلی ویژگی خوب هم داشته باشه کاری ندارن مشروب خط قرمز بعضیاس منم برادر بزرگم خیلی سال هست که مشروب خورده اما به اندازه هیچ وقت ندیدم حتی از نظر ذهنی هم حواسش پرت شه در اثر خوردن مشروب اندازه ی خودت رو بدونی مشکلی نیست🌷🌷🌷

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
کجا تست میگیرن پاریس اره بریم!

اکثر مراکز مشاوره های درست حسابی که توش دکترای روانشناس(نه کارشناس ارشد) هستن دارن تست رو. یه سرچ کنی پیدا میکنی...

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
آها دور شما بد هم قاطی داره.  مسئله این بود که دور و بریای من همه بدن و احتمالا به خاطر اینه ک ...

نه والا بحث شروع کردی به اعصابت مسلط باش حداقل 

من هیچوقت به خودم اجازه ندادم درمورد خوب وبد بودن کسی قضاوت کنم وجدانم راحته حالا اگه برداشت شما اینه من معذرت میخوام والسلام 

اگه میشه برا سلامتی پدربزرگم دعاکنید 
نه والا بحث شروع کردی به اعصابت مسلط باش حداقل  من هیچوقت به خودم اجازه ندادم درمورد خوب وبد ب ...

چه بحثی من با شما شروع کردم من داشتم نظرم رو می دادم اومدی ریپلای کردی. 

خواهش می کنم و خدا نگهدارت.

2706