2737
2734
عنوان

بیاین از خواستگارم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 4725 بازدید | 84 پست
چیکاره است خواستگارت؟ بعد این چیزی که دیدم پسرعمه خودم عروسی خورده بود کم حالا زنش مواظب بود یه وقت ...

تو یه شرکت محصولات نفتی و اینا کار میکنه...من خودم نظرم اینه حق طلاقو داشته باشم اگر خواستم قبول کنم...که اگر دیدم چیزی خلاف حرفیه ک زده اذیت نشم

ایشون انقدر تاثیر مشروب تو زندگیش پررنگه که تو خواستگاریش مطرح میکنه و واسش شرط و شروط میذاره!!!کسی که سالی یه لیتر هم به قول خودش نمیخوره و تا حالا هم مست نکرده اصلا فکر گفتنش رو هم تو خواستگاری نمیکرد که خودشو خراب کنه!!!بعدشم مشروب مثل سیگاره نمیتونی بگی من تا اخر عمرم روزی یه نخ میکشم مطمئنا زیادترش میکنی!!!من بودم قبول نمیکردم باز هم خودت میدونی

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه واقعا مشکلت فقط همینه،ما چه نظری بدیم زندگی مشترک هزار تا پیچ و خم داره،به نظر من اگه زوم بشی ر ...

با نسرین جون کاملا موافقم فکر نمیکنم درست باشه جلسه اول خواستگاری این موضوع مطرح کنه!چون مشروب فرعیات زندگی خیلی مسائل مهم تر هست مطرح کنه

من با  حالت بی اعصابی نگفتم شما اینجوری میخونی... شما جوری نظر میدی که ادم از زدن تاپیک پشیمون ...

خب عزیزم از اول بخون ،منم نظرمو گفتم،منظورم این بود که ما هر چی هم بگیم آخرش تصمیم خودته به دلت باشه با همسر آیندت میخوری نباشه هم نمیخوری،ما هر چی بگیم که نمیشه ،آخرش تصمیم‌گیری با خودته

2728
ایشون انقدر تاثیر مشروب تو زندگیش پررنگه که تو خواستگاریش مطرح میکنه و واسش شرط و شروط میذاره!!!کسی ...

فاطمه حودم ازش پرسیدم....اون نگفت...الانم ۱ هفتس هرشب درباره مسائل مختلف حرف میزنیم...

با نسرین جون کاملا موافقم فکر نمیکنم درست باشه جلسه اول خواستگاری این موضوع مطرح کنه!چون مشروب فرعیا ...

نه جلسه اول نیس میگم ۱ هفتس میگذره و ما اریم در مورد مسائل مختلف بحث میکنیم

من شوهرم میخوره تو مهمونی یا عروسی 3ساله که زنشم 14 سال هم هست میشناسمش نه وابستگی داره نه بد مستی میکنه البته نه تنها شوهرم کل فامیل مادری من به جای چایی از مهمانان مرد با مشروب پذیرایی میکنن هیچ مشکلی هم نداشتن تا به الان من خودمم کم امتحان کردم اصلا دوست نداشتم اتفاقا خیلی دوست دارم باهم بخوریم ولی از بوش حالم بد میشه بستگی به دید خودت داره من چون میشناسم شوهرمو با بشکه هم که بخوره مشکلی ندارم ولی یه شوهر خاله دارم هر موقع میخوره تا مجلسو به گند نکشه و دعوا راه نندازه وبد مستی نکنه دست بردار خوردن نیست خالم هر جا مشروب باشه نمیاد چون بی جنبست شوهرش

2738

ببین اینجا نباید مطرح کرد همچین موضوعیو اینجا همه فرشته و پاکن😊😊😊😊

هرماه ۱بار وابستگی نمیاره😊😉

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
اتفاقا به نظر من صادق و نکته سنج بوده که مطرح کرده یا شاید دوتاتون خانواده مذهبی دارین و فکر می کرد ...

فیلی خیلی صادقانه همه چیزو میگه...حرفشو قبول میکنم که راست میگه چون خانوادش مذهبی به شدت میتونست نگه ولی بهم اعتماد کرده که مطرح کرده ..پخته و کامله حتی خیلی بهم میگه حرف بزن بگو انتظاراتت چیه ....از من مسائلو بهتر میشکافه

تو یه شرکت محصولات نفتی و اینا کار میکنه...من خودم نظرم اینه حق طلاقو داشته باشم اگر خواستم قبول کنم ...

چرا میخوای شناسنامه ات لکه دار کنی ببینی ایا اینطور هست یا نه!فکر نمیکنم این عاقلانه باشه حق طلاقم بگیری به فرض این یه ذره اش زیاد بود واسه شما بد میشه!

نه جلسه اول نیس میگم ۱ هفتس میگذره و ما اریم در مورد مسائل مختلف بحث میکنیم

اینکه صداقت داشت و گفت خودش خیلی خوبه.

دکتر هلاکویی میگه موقع آشنایی و شناخت همیشه خودتونو چند درجه بدتر هم نشون بدید که طرف فکر نکنه همه چی در مورد شما عالی و پرفکته. 

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
چرا میخوای شناسنامه ات لکه دار کنی ببینی ایا اینطور هست یا نه!فکر نمیکنم این عاقلانه باشه حق طلاقم ب ...

چون از نظر روحی بهم شبیهیم..تو خیلی چیزا....این منو نگه میداره که راجع بهش فک کنم

واسه ازدواج معیارهای خیلی مهم تری هست از اینکه سالی چند بار مشروب می خوره یا نه

راستش الان که فکر می کنم پسری رو ندیدم که یه خورده شو نخوره

باز اینکه صادقه خیلی مهمه

2706