2737
2734
عنوان

شهیدحججی

| مشاهده متن کامل بحث + 1767 بازدید | 70 پست
ولی اینک با امام حسین وکربلا مقایسش میکنن قبول ندارم

چ فرقی داره اینم در راه دین و مذهب و دفاع از ناموس رفت و مظلومانه شهید شد 

دوستان عزیزم برا سلامت بچم صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا زمانی ک ۳۱۳نفر برای امام زمان پیدا شه تازمانی ک همه ظهور اقارو بخوان زمان زیادی نمونده تا تموم شد ...

یعنی تااون وقت مردن اینهمه آدم مظلوم ادامه خواهدداشت؟

عشق من پسرمممممممممممم
یعنی تااون وقت مردن اینهمه آدم مظلوم ادامه خواهدداشت؟

الان فقط اونجاست وفقط داعشن؟!میانمار،مسلمانان چین همین کشور خودمون ریگی کم ذبح کرد.کشور آذربایجان پاکستان افغانستان .تمومی نداره

2731

شهید حججی اونطور با صلابت و مظلومانه شهید شدن وشهادتشون خیییلی درسها به ما جوونا و حتی پدر و مادرها داد درواقع حجت روشنی بودن که تو این دنیا میشه جوری زندگی کرد که خدا ادمو لایق این بدونه که مثل سیدالشهدا شهید بشی چه مرگی بهتر از این.....

شهید حججی هم زندگیشون پر برکت بود هم شهادتشون😢😢

👊 جنتلمن های پشتِ میزِ مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند👊

خب امام زمان بیادهمه منتظرشیم ولی این همه کشت وکشتارنباشه خیلی خوندم درموردآخرالزمان حتی نوشته داعش نشانه ظهوره حتی تاخراسان ماخواهندآمد ولی نمیخوام باورکنم حتی فکرش اززندگی بیزارم میکنه

عشق من پسرمممممممممممم
2738

بله انقدر خون ریزی خواهد شد ک همه ی مردم امام زمانو بخوان ما فقط لفظ میایم  کیه ک از ته دلش امامو بخواد و در عمل نشون بده همه دلشون میسوزه همه ناراحت میشیم ولی فکر کنید ب هدف ای اتفاقات فکرکنید چرا زن شهید حججی گفت حسرت دیدن اشکمو ب دل دشمنان میزارم چرا زن شهید حججی اینقدر دلش گرمه دلش قرصه چرا زینب زمان امام حسین مقاومت کرد پیروزی نزدیکه بیاین با خودمون فکر کنیم چی باعث میشه ی فرد بره تو دل دشمن از شهادتو سر بریده شدن نترسه 

ای خدا همه چیزمو به تو سپردم ک تو بهترین نگه دارنده ای و همه چیزو از تو میخوام ک بهترین دهنده ای
چ فرقی داره اینم در راه دین و مذهب و دفاع از ناموس رفت و مظلومانه شهید شد 

خیلی فرق داره

فیلم مختارو دیدی؟مختار به توابین چی میگفت..میگفت میدونین چرا تو روضه هاتون شرکت نمیکنم.میدونین چرا باهاتون نمیجنگم.چون شما وارد یک جنگ از پیش باخته میشین ومردن واسیری توی این روهو شهادت ودلیری میدونین.درحالی که من تا از پیروزی قطعی مطمعن نباشم شمشیرم از غلاف خارج نمیشه...لینم جنگ از پیش باخته س.فک کردین نمیشه داعشو نابود کرد؟ما یی ک ادعا جنگ با کشورای بزرگو داریم نمیتونم داعشو ازبین ببریم.نمیدونین چه دستای پشت پرده ای هست .چه سیاستا ونقشه هایی؟؟بعد میایم با امام حسین مقایسه میکنین..امام حسین چییزی نداشت.فقط خانوادشو چن تا از یارانش بودن.مشکل ما اینه ک چیزی از قیام امام حسین نمیدونیم وشهید وبا مجاهد اشتباه میگیریم..امام حسین تنها سلاحش شهادت بود تا با شهادتش پیروز بشه..اگ میخاین بیشتربدونیین کتاب حسین وارث ادم شریعتی رو بخونین تا بفهمین خیلیی باهم فرق دارن...حماقت ورشادت جداس..وارد جنگ از پیش باحته میشیم ومردنشو شهادت افتخارمیدونیم😊

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد

من ازمرگ با عزت نمیترسم ولی از اینکه یه زن هستم و کاری از دستم برنمیاد عذاب میشکم . کم مسلمان میانمار و کشورهای افریقایی زنده زنده نسوززوندن فقط به جرم مسلمان بودن. بعضی وقتها فکرشو میکنم حتی اگه بتونم کاری کنم باز اخرش اسیری و اسیری واسه زن خیلی فاجعه است. خدایا چرا من یه زن شدم  

آن دم خوش سحر آن که میزند به در, کاش خود خود تو باشی    

[QUOTE=45003999]شما فیلم سر بریدن شهید رو کجا دیدید من هر جا دیدم فقط لحظه اسارت بوده از سربریدن نیست .[/QUOTE]

سعي كن نبيني حتي ازسر كنجكاوي من پشيمون شدم ازديدنش

صافی مو‌بدون موادشیمیایی،با اتو سنگ معدن انجام میدم. 
2706