2737
2734
عنوان

ختم دعای معراج ویژه مجردای عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 10434 بازدید | 972 پست

به نام خداوند بخشنده و مهربان

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ختم روز سی و دوم به نیت "خواهر باران" عزیز

جهت ازدواجی موفق و همراه با خوشبختی

ان شاالله

🌹🌹🌹

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

سلام ... دوستای عزیزم ممنون که دیروز به نیت من خوندین🙏💞ٳن شاءالله به حرمت این شبای عزیز تک تکتون به حاجاتتون برسین🙏

من همون سوران جونم😍....با تغییرات سایت کاربریم پرید با کاربری جدید دوباره اومدم😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خواهر باران عزیز بخت و اقبالت بلند باشه انشاالله.

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

به نام خداوند بخشنده و مهربان

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ختم روز سی و سوم به نیت "خلال بادوم" عزیز

جهت ازدواجی موفق و همراه با خوشبختی

ان شاالله

🌹🌹🌹

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
2706