2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه من عقیده دارم هر روحی که به این دنیا میاد بدنبال کسب تجربه میاد و این راه رو خودش اتنخاب کرده تا ...

اگه اسیبش به ما یا عزیزامون برسه باز باید ارزوی خوشبختی کرد؟ بنظر من درست نیست، اگه کار اشتباهی میکنه باید دعا کنیم به راه راست هدایت شه

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
2728

وای کامنتا رو تا صفحه ی ۵ خوندم خیییلی خنده دار بود 😂😂 ملت انگار با شمشیر از رو بسته وارد تاپیک شدن 😃😂 استارتر انگار موقع خوبی واسه تاپیک زدن نبوده همه عصبانین خخخخ فکر کن یه جریانو بفهمی بخوای واسه بقیه تعریف کنی همه بگن خوب به ما چه ،اینم تعریف کردن داره یا ....😂😂😂😂😂خیلی باحال بود کامنتا

به همه شک کردم توی این دو سال با دونفر آشنا شدم دوتا شونم اون کاره بودن

مقصرتونیستی عزیزم

حق داری

کلا‌زمونه ایه که باید دورادور بامردم در ارتباط باشی

و خیلی محافظه کارانه

تازه عضو شدم ولی خیلی وقته خواننده ی خاموشم        
مقصرتونیستی عزیزم حق داری کلا‌زمونه ایه که باید دورادور بامردم در ارتباط باشی و خیلی محافظه کاران ...

بله دیگه نباید دلم به حال کسی بسوزه باید دورادور در ارتباط باشم

شما علت رو در چی میدونین 

راجب این خانوم اینو میدونم که فقط برای تظاهر اینکارارو میکنه که اعتماد شوهرشو جلب کنه و راحت تر کثافت کاریاشو بکنه و اگ کسی چیزی ازش گفت ملت همه بگن نه امکاان نداره فلانی مومنه و اینا تهمته و...

با کمک خدا من خوب میشم، دوستم لطفا با دل مهربونت دعام کن
راجب این خانوم اینو میدونم که فقط برای تظاهر اینکارارو میکنه که اعتماد شوهرشو جلب کنه و راحت تر کثاف ...

بله من یه سال باهاش در ارتباط بودم میدیدم هر از گاهی یه ماشینی میوند دنبالش میگف از اقوامه من ساده 

2706