2410
2553

سه چهارروز پیش مادرم و پدرم بعدیک ماه اومدن خونمون و من کلی اصرار کردم بنده خداهاشام موندن و بعدشام رفتن شوهرمن خیلی حسووووده شاید درجریان ماجراهای بین منوشوهرم باشید امروز زنگ زده میگه فردا مامانمو سه تاخواهرام و باخانواده دارن میان خونمون از صبح تاشب شبم شایدبمونن😢 کلا اینطورکه فهمیدم ۱۰ نفرن حالاشما فرض کن من تازه عروسم دست تنهاشوهرمم ازاوناس که دست به سیاه سفیدنمیزنه و خانوادشو میبینه هی بهم امرو نهی میکنه بالش بیارواسه فلان چرامیوه فلانی برنداشته و.... دارم دیوونه میشم ازطرفی خواهرشوهرام تودوران عقد خیلی اذیتم کردن اصلادلم نمیخوادببینمشون دلم میخوادبه شوهرم بگم آخه بی انصاف مامان بابایه من دونفر بودن همش اگه میدونستم همینم نمیتونی تحمل کنی اصرار نمیکردم بمونن خلاصه الان حسابی توپم پره وایسا بیادخونه 😢توروخدا بگین چیکارکنم دست از سر زندگیم بردارنشوهرم میگه خجالت بکش هفت ماهه عقد کردیم تاحالا به خواهربزرگم شام ندادی میگم نفقه به عهده شوهرشه نه منه بدبخ😢شوهرم به هیچ صراطی مستقیم نیس یه لیوان چایی بدم دست بابام زنگ میزنه طایفه رو دعوت میکنه

خدایامرسی

دلم میخواد به خواهرشوهرام بگم دست از سر زندگیم بردارید

بخداتنهاهدفشون ازاینکه میان خونمون اینه که عیبای زندگی و جهاز منو پیداکنن برن همه جا جاربزنن بیان ببینن کجا دستمال نکشیدم

خدایامرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

😑😑😑😑😑😑

بحث کردن با احمق؛ مثل کشتن پشه روی صورت خودته، شاید پشه رو بکشی یا نه اما در نهایت حتما یه سیلی به صورت خودت زده‌ ای...!https://instagram.com/a.d.r.i.n.a_?utm_source=ig_profile_share&igshid=1qq59x9scyexxمنو فالو کنین لطفا..خاطرات و عکس

به شوهرت بگو این کارا مال مردای خاله زنکه تو مثلا عاقلو بالغی بزار بگذره چه خبره الان دعوت کردی.پاتو کن توی کفش کوتاه نیا بگو شام درست نمیکنم

به یاد پارسال دوران بارداریم💖
2714

برای اینکه روابطتت با شوهرت خراب نشه بهتره که با روی باز ازشون استقبال کنی ‌. وقتی شوهرت ببینه باهاشون خوبی و ازشون خوب پذیرایی میکنی مطمین باش کم کم میاد توی تیم تو‌ ولی هرچی لج کنی بگی که خانوادت نیان بدتر میکنه 

عزیزم با خوشرویی بگو سفارش غذا رو از بیرون بده

حالش جا میاد 

با پنبه سر ببر

در مورد مادر و خاهر شوهر فقط یه جمله دارم هر چقدر میتونی محترمانه و رسمی باش

خودشون کم کم حساب کار دستشون میاد

الکی هم اعصاب خودتو همسرتو خراب نکن،میدونی که امکان داره تو عصبانیت حرفایی بگه که یه عمر تو دلت بمونه

افوض امری الی الله،ان الله بصیر بالعباد

بابا ول کن پاشو شامتو بپز بیان بخورن برن فوقش شبم بمونن فردا برن ببین میتونی الکی ی دعوای بزرگ راه بندازی میخای چیکار کنی میخای شوهرتو بکش تو غذای اونام هم سم بریز

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    
2706