2737
2734
عنوان

پره اکلامپسی

5077 بازدید | 27 پست
  • من فشارم اصلا بالا نبود ولی در هفته ی ۳۱ ناگهان بچه سقط شد به من گفتند پره کلامسی بوده که همان فشار بالا است دفع پروتیین هم تا سه هفته قبلش که آزمایش دادم نداشتم به نظر شما مشکل چی بوده ؟ آیا تجربه ی مشابهی دارید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا فشار نداشتم مگه تو غربالگری فشار یا پره اکلمسی نشون میدن؟

عزیزم منم اول مرداد امسال همچین اتفاقی برام افتاد بااینکه منم هیچوقت فشار نداشتم پسرم تو 27 هفته ازدست دادم . بچه شما سقط شد؟یا زایمان کردی؟من زایمان کردم سزارین

2738
عزیزم منم اول مرداد امسال همچین اتفاقی برام افتاد بااینکه منم هیچوقت فشار نداشتم پسرم تو 27 هفته ازد ...

شما بچتون زنده بیرون اوردن یا قبل سزارین قلبش نمیزد؟منم پسرم تو ۳۱ هفته از دست دادم اورژانسی سزارین شدم 

من زنده بود بچم دو روزم تو دستگاه بود که ریش خونریزی کرد

به شمام گفتن پره اکلمپسی شدین؟؟منم نه فشار داشتم نه دفع پروتئین فقط از ماه ۵ یهو دست پاوصورتم ورم کرد فکر میکردم طبیعیه 

سلام.هفته ۳۰ ام بارداری بودم.انقد سرگرم کار بود و بی خبر از پره اگلامپسی و فشار .اگه بدونید چه بلایی که سرم نیومد.یک روز دل درد شدید گرفتم.زیر دلم درد کرد.رفتم سونو و گفتن قلب بچه ایستاده.من از هفته بیست به بعد متوجه افزایش وزن و ادم دستو پا و صورت بودم.ولی فک میکردم طبیعیه.فشارم رو هر وقت رفتم بهداشت چک میکردن نرمال بود.خیلی بهم سخت میگذره.الان ۱۵ روزی هست که زایمان کردم.زایمانم طبیعی بود.سه روز بعد زایمان شیرم هم اومد.خیلی گریه میکردم.هنوزم اروم نشدم.بخصوص که دیر هم باردار شدم.بارداری من طبیعی نبود.از طریق ای یو آی باردار شدم.انقد شوکه شدم .از اون روز تا الان هنوز شوکه ام.انقد همه چی سریع اتفاق افتاد.همه روزای قشنگم ....

راستی بعد زایمان کورتاژ هم شدم.چون بقایای جفت مونده بود.

برام دعا کنید دوباره باردار شم.خودشم طبیعی باردار شم.

دکتر گفته تا ۶ ماه اقدام نکن.این انتظار برام سخته.

بعد زایمان داروهای کنترل فشار خون مصرف میکنم.تا  ۴۸ ساعت بعد زایمان سولفات گرفتم.

من هفته ای یک کیلو اضافه وزن داشتم.دست و پا صورتم هم باد کرده بود.ولی چون تجربه اولم بود فک میکردم طبیعیه.ماه هفتم دکتر نرفتم.برای تزریق امپول روگام رفتم پیش ماما.ولی اصلا مهم ندونستم باهاش این موضوع رو مطرح کنم.

تا ماه ۶ ازمایشاتم نرمال بود.ولی ماه ۷ دیگه یهو همه اتفاقات بد توی زندگیم برام رقم خورد.مرگ ناگهانی بچم همه زندگیم رو نابود کرد.نمیدونم خواست خدا بود؟حکمتی داشت؟

چون من کارمند بودم فک میکردم باد پاهام از زیادی نشستن هست.

خیلی برام سخته.

این مصیبتی که سر من آمد سر هیچکس نیاید انشالله.

خانومای باردار مراقب خودتون باشید.

برای منم دعا کنید.دوباره حامله بشم .

2706