2733
2734
عنوان

وقتی باردار بودید مادر شوهرتون هر چند وقت یک بار بهتون زنگ میزد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1528 بازدید | 70 پست

مادرشوهرم خیلی ذوق داشت. تقریبا هفته ای یبار به خودم میزنگید و حالم میپرسید. من بهشون گفته بودم حالم بده و ویارم شدیده و اصلا نمی تونم حرف بزنم

هفته ای دوسه بارم برام غذا و خوراکی میفرستاد. تو این مدت شاید دوبار رفتم خونشون ولی مادرشوهرم و دخترش میومدن یه سری میزدن.

بعد زایمانم خیلی زحمت کشیدن. پدرشوهرم تا ده روز برام روزی یه آناناس آب میگرفت 😅

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره بابا بچه ها راست میگن.فدای سرت.شرش کم.بیکاریااا.اونو میخوای چکار؟البته نمیگم آدم بدیه ولی هرکسی حالابه هردلیلی ناراحتت بکنه همون بهتر که نیاد

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
مادر شوهر من نه ماه تموم باردار بودم  زنگ که نزد هیچ الان ده روزه بچم به دنیا اومده هم نیومده ب ...

تو هم بیخیال باش.نی نی خوشگلو شوهرتو خودتو عشقه😘

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
2738
مادرشوهر ندارم ولی خواهرشوهام اصلا سراغمو نمیگرفتن

خوشبحالت واقعا که مادرشوهر نداری چن قدم از زندگی جلوتری

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست و خدا هست و خدا هست...

من پنج ساله عروسی کردم یکبار هم زنگ نزده فقط اگه شوهرم جواب تلفن نده زنگ میزنه خونمون ببینه کجاست.

اوایل نامزدی من چند بار زنگ زدم حالش رو بپرسم خیلی سرد حرف زد منم دیگه زنگ نزدم مگه مناسبتی چیزی باشه یا مریض باشهصد دفعه هم به روم اورد که چرا زنگ نمیزنی یه حال مادرشوهرت رو بپرسی البته با این ملایمت نه ها گفت تو نمیفهمی باید به مادرشوهرت زنگ بزنی حالش رو بپرسی.منم گفتم من کلا خیلی  تلفنی صحبت نمیکنم .نه فقط بهشماکلا به کسی زنگ نمیزنم. خودشم دید که چقدر تلفنی کوتاه با مامانم یا خواهرام حرف میزنم دیگه بیخیال شد