2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه تهرانی صارم بهتر نیست؟ لنفوسیت دیگه منسوخ شده اس ولی صارم روش تاکید داره تو یزد و اصفهان هم انجام میشه. 

ازمایشگاهی که میگی رو نمیشناسم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
نه عزیزم تهران نیستم مانترا جان شما اپکا هم دادین ؟

من سرم درمانی شدم. آپکا لازم نبود. ولی اختلال آپکا رو هم برطرف میکنه. 

جنتی کجا هست؟ من شنیدم صارم با هربار تزریق چهارصدو خورده ای انجامش میشه. دو یا سه مرحله قبل بارداری لازمه یه بارم تو بارداری چک میشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من سرم درمانی شدم. آپکا لازم نبود. ولی اختلال آپکا رو هم برطرف میکنه.  جنتی کجا هست؟ من شنیدم ...

اصفهانه گلم .جدی تو بارداری هم هست ...!!!دکتره دیروز خیلی تاکید داشت ک باردار نشم تا یک ماهه دیگه ک نوبت داد واسه لنفو..دیروز رفتم پیش دکار کلانتر نوبت داشتم گفت اصلا هیچ کدومو نمیخوای تو .چون جنین زنده بوده و تو ۱۶ هفته بوده خودم دوباره سرکلاژ میکنم ...رقایی میگفت لنفوسیت حالا موندم چکار کنم