2703
2553
عنوان

کافه کتاب هستی📚📖📓🍹🍵🍰

3583 بازدید | 158 پست

همیشه آرزو داشتم یه کتابفروشی داشتم کافه کتابش میکردم،اونزمان هنوز شهر کتابو ندیده بودم،گرچه هنوزم شهر کتاب تهران ندیدم،اما اینجا تو مشهد دو سه تا کتابفروشی خوب کافه کتاب هستند...خدا رو چه دیدی شاید من هم زمانی یه کافه کتابدار شدم و فرصتی پیش اومد تا با اهالی کتاب دور یه میز گرد چوبی بشینیم و در حالیکه قهوه میخوریم درباره آخرین اثر ایتالو کالوینو صحبت کنیم....

علاقه من به کتاب از همون دوران کودکی شکل گرفت وقتی که تک تک کتابهای کتابخانه پدری رو چند بار خوندم که اغلب هم کتابهای مذهبی بودند و تو خونه خودمون کتابخانه راه انداختم.تو مدرسه هم همیشه  کتابهای غیر درسی کنار کتابهای درسی همراه من بودند....از سال ۸۳,بعد از اتمام دوره پیش دانشگاهی مطالعه حرفه ای من شروع شد که تا امروز شکر خدا ادامه داره....امیدوارم بتونم در کنار شما کافه کتاب خوبی داشته باشم و حسابی با هم و با کتاب خوش بگذرونیم....لطفا اگر نظری دارید ،یا پیشنهادی بفرمایید.قصد دارم از این به بعد بصورت جامع کتابها رو تو همین یه تاپیک معرفی کنم.و إن شاالله کتابهایی که قبلا معرفی کردم رو هم همینجا میارم.چون تاپیک کافه کتابه و فقط معرفی کتاب نیست،سعی میکنم حسابی از لحاظ ادبیات و هنر هم اطلاعات رد و بدل کنیم.

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....

سلام عزیزم.منم عاشق مطالعه م ولی ترجیحا کتابای فلسفی..اگه میشه دراین مورد هم کتاب معرفی کن

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد
سلام عزیزم.منم عاشق مطالعه م ولی ترجیحا کتابای فلسفی..اگه میشه دراین مورد هم کتاب معرفی کن

متشکرم از نظرتون،چشم حتما.😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خیلی ام عااااالی👌👌👌

منم‌ عاااااشق کتابم 😍😍

گاهی لازم است کسی به هر دلیلی و به هر قیمتی وارد زندگی آدم شود، او رابسوزاند، بکوباند، خاکستر کند و دوباره از نو بسازد. یک آدم جدید. منی جدید. درست همان کاری که تو با من کردی.
من فعلا دارم بیشعوری رو میخونم ...حیف که خوندنشو همش عقب انداختم تا الان 

حتما میذارمش برا معرفی برای دیگر دوستان😍

2714
متشکرم از نظرتون،چشم حتما.😍

همیشه دوس داشتم یه کتابخونه درست کنم واس خودم

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد

اگه دنیای سوفی رو نخوندی بخون 

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
2706