2733
2734
عنوان

عسل واسه بچه ي ٣ماه ضرر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 42 پست

هیچ چیزی جز شیر خودتون و یا شیر خشک به بچه ی زیر شش ماه نده عزیزم

هر چیزی غیر از این ها مثل چوب و کاغذ می مونه برای من و شما

همین طور که معده ی ما این ها رو هضم نمی کنه

معده ی بچه هم هنوز نمی تونه چیزی جز شیر رو هضم کنه

برای همین سهل انگاری ها هست که بچه ها معمولا دل درد هستند و گریه می کنند

حالا چه یه بند انگشت چه یه قاشق

دخترم❤❤❤هلیااااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امان از دست اين قديميااا

همه چي ميزاره تو دهنش😤😤

یه آرزوی قشنگ برای تک تکتـون 🌺🍃 الهـی یهویی اتفاق بیفته تمامِ اون چیـــــزی که دل مهربونتون میخواد🌺🍃
براش توضیح بده زیر یک سال باعث مسمومیت میشه. بگو الان بچه ها خیلی حساس ترشدن با قدیما مقایسشون نکنین

بعد اينكه داد گفتم خوب نيست اصلا ضرر داره واسه بچه 

فقط بايد شير بخوره

😰😰

یه آرزوی قشنگ برای تک تکتـون 🌺🍃 الهـی یهویی اتفاق بیفته تمامِ اون چیـــــزی که دل مهربونتون میخواد🌺🍃
2731
دفعه بعد قبل از اینکه کارشو بکنه مانعش شو عزیزم

آره بايد بالاسرش باشم همش

راستي بچه ها پسرمو كه ميزارم رو بالش كلي زور ميزنه كه پاشه😀😀

2740
نترس عزيزم عسلاي الان آب و شكرن  مگه از جاهاي خيلي خاص خريد كني با اب شكرم هيچي نميشه

از اين شيشه اي ها نبود

از اين طبيعي ها مثلا😑😑

نهایتش از دستت ناراحت میشه با خودش میگه چقدر رو بچت حساسی. بذاربقیه هرچی دوست دارن بگن. مهم سلامتی ب ...

آره ميگن حتما 😁😁

تازه كباب درست كرده بود انگشت زد بعدش زد رو دهن بچم 😒😒

یه بار اشکال نداره. ولی تو بهداشت میگن تا 6 ماهگی حتی آب هم بهشون ندید. مادرشوهرم میگه قدیما تا سه ر ...

مادرشوهرمنم گیر داده بود بهش کره بدیم فک میکنم قایمکی داده بود چون بچم که دم به دیقه شیر میخواست 2،3ساعت هیچی نخواست واینم که دم به دیقه گیر میداد بچه گشنشه لال شده بود😕

2706