2733
2734
عنوان

حقوق کارمندا

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 77 پست
نظارت انجام میده ولی چند ماهی هست پروژه کمه نیست که بگیره حدود ۷تومن هم از نظام مهندسی طلبکاره فعلا ...

من  با همسرم با حقوق یک و پانصد ازدواج کردم. خیلی بدهکار بودیم منم اونموقع ارشد دانشگاه آزاد میخوندم. گاهی آخر ماه حساب که میکردم واقعا تعجب میکردم که چرا ما از گشنگی نمردیم!! تا اینکه همسرم یه روز اومد خونه گفت میخوام بیام بیرون شوهر من ناظر فنی یه گلخانه بود. ولی باور نمیکنی از وقتی از اونجا اومد بیرون دنیامون از این رو به اونرو شد یه شرکت ثبت کردیم خودمون شدیم نوکر و ارباب خودمون .خونه . ماشین و... همه چی در عرض دو سال جور شد. البته منم استخدام یه اداره دولتی شدم.

اینو گفتم که بدونی گاهی برای پرواز کردن باید از رو پل بپری. شاید روزیتون جای دیگه ست. تو اسلامم گفته اگه شرایطط سخت شد مهاجرت کن.

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من  با همسرم با حقوق یک و پانصد ازدواج کردم. خیلی بدهکار بودیم منم اونموقع ارشد دانشگاه آزاد می ...

اره منم‌خیلی به شوهرم میگم ولی خدایی هر کاری رامیخواد شروع کنه اصلا درست نمیشه باز مجبوره‌همون جا بمونه وگرنه قراردادی هست میتونه بیاد بیرون