2733
2734
عنوان

خانمايي ك سز شدن بيان

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 33 پست

حتما قبل اون روز هماهنگ کن یه نفر خوب و مهربون و با حوصله رو پیدا کن

که دیگه خیالت راحت باشه

دوست من انقدر راضی بود که میگفت خواهر آدمم اینجوری نمیرسه به آدم

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همراهت كي بود؟

منم مثل شمام و مامانم یکی و میخواد خودش و نگه داره دستهاش هم گیر نداره  من از خودم نمیترسم از بچه میترسم چون بچه های سزارینی معده شون پر از مایع میشه حتما استفراغ میکنن میترسم مامانم نشنوه صداش و بچه خفه بشه

2731
باباخو درد داشتم بچه گریه میکرد شیرمیخواست نمیتونستم تکون بخورم اونم انگار کمبودخواب داشت

آخي عزيزم  

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
خانومى شوهرتم ميتونه همراهت باشه حتما نبايد خانم باشه اگر خانوادت پيشت نيستن !! اتاق خصوصى بگير همس ...

فك نكنم بيمارستان دولتي قبول كنن نميخوام خصوصي برم

خدايا شكرت ك هميشه هوامو داري ي بار ديگ عظمت و محبتتو نشونم دادي
عزززیزم چند وقت پیش دوست من عمل داشت پرستار گرفت و بهش گفت بیاد بیمارستان یه خانم حدود ۵۰ ساله مهر ...

از همون بيمارستان پرستار گرفت؟

كلا يك شب بيمارستانى اصلا استرس و ترس نداشته باش من هر چى به خودم فكر ميكنم ميبينم اگر كسى هم نبود فرقى نميكرد هيچ كار خاصى ندارى كه حتما كسى باشه پرستارها مدام ميان چكت ميكنن 

خدمه بيمارستان مدام ميان توى اتاقت تميزكارى اگر خيلى دلت خواست ٥٠ كف دست يه خدمه شيفت شب بزار تا صبح عين پروانه دورت ميگرده ثوابم كردى من بهشون همسرم پول خوش خبرى داد اتاقمونو ول نميكردن

نه از بیرون گرفت. خانمه کارش همینه همراه بیمار تو خونه یا تو بیمارستانه

چجوري پيداش كرد؟تهرانين؟

بله تهران.از طریق آشناها

اگ تونستي شمارشو بهم ميدي ؟واس واس بيمارستان و چندروز خونه ي پرستار نياز دارم شمارشو داشته باشم خيالمم راحته

موقعی که خواهرم سز شد من موندم پیشش و حواسم بود بچه استفراغ کرد نصف شب بود  اما تخت بغلیش هم خود دختره هم مامانش هفت پادشاه خواب بودن منم خودم حالم بد بود اما شنیدم بجه شون یه صدای خر خر ضعیف میده فهمیدم داره بالا میاره دیدم هیجکدوم بیدار نمیشن بلند شدم دیدم از دهن و دماغ بچه زده بیرون کبود شده زود برش گردوندم گفتم بچه خفه شد بیدار شدند دختره گفت اه مامان بالا میاره بچه رو دید گریه کرد  خواهرم هم به من میگفت تو چیکار داری یه چی بشه یقه ات و میگیرن گفتم نمیرفتم خفه میشد

اگ تونستي شمارشو بهم ميدي ؟واس واس بيمارستان و چندروز خونه ي پرستار نياز دارم شمارشو داشته باشم خيال ...

دوست منم برای چند روز گرفت ولی حساب کردن پولش هر روز و یک شب ۱۰۰ هزار

به نظر من خیلی هم خوب گرفت و ارزشش و داشت

درخواست دوستی بده توی خصوصی برات شماره میفرستم

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
2706