2737
2739
عنوان

خانمايي ك سز شدن بيان

319 بازدید | 33 پست

سلام خانما اگ كسي ميخواد سز بشه و همراه نداشته باشه بايد چيكار كنه؟بيمارستان پرستار داره ك ي هزينه اي دريافت كنه و بمونه پيشش يا همچين چيزي هست؟

خدايا شكرت ك هميشه هوامو داري ي بار ديگ عظمت و محبتتو نشونم دادي

فكر كنم داشته باشن

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زايمانم روز قبل عيده هيچكس نيست همه سركارن و مجبورم بفكر پرستار باشم خيلي استرس دارم كسي نباشه😥

2740
بله حتما داره من طفلی مامانم میمون میشم تا صبح نمیخوابید 

مامانم مريض حاله نميتونه اصلا ي خواهر دارم ك اونم شاغله قبل عيدم اوج كارشه ميمونم خودم😢

همرا منم خواب بود وخروپف میکرد منم ازبس حرص خوردم گریه کردم،پرستاردلش برام سوخت

گريه واسه چي عزيزم؟

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
همرا منم خواب بود وخروپف میکرد منم ازبس حرص خوردم گریه کردم،پرستاردلش برام سوخت

همراهت كي بود؟

خانومى شوهرتم ميتونه همراهت باشه حتما نبايد خانم باشه اگر خانوادت پيشت نيستن !!

اتاق خصوصى بگير همسرت ميتونه بمونه 

من همه خانوادم بودن ولى دوست داشتم همسرم بمونه كه موند خيليم عالى 

بعدم شما كار انچنانى ندارى قبل زايمان كه هيچى بعدشم خودشون بچه رو ميارن شير ميدى ميبرن دستشويى خواستى برى دكمه اتاقت رو ميزنى ميان كمكت ميكنن همچين كار خاصى ندارى كه حتما بخواى پرستار بگيرى

عزززیزم چند وقت پیش دوست من عمل داشت

پرستار گرفت و بهش گفت بیاد بیمارستان

یه خانم حدود ۵۰ ساله مهربون و وارد بود

یه روز و یه شب ۱۰۰ هزار میشد

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒