2733
2734

سلام دوستان این تاپیکو زدم که همتون بیاین 

غذاهای محلی شهرتون رو بگین و به هم دیگه ایده بدیم و بقیه دوستان از هرچی خوششون اومد به اون کاربر بگن دستور پختشو بگه برامون یه تنوع بشه💖

تا دیگه انقد به شوهرامون😎 فشار نیاریم هرروز بگیم چی بپزیم موافقا بکوبن لایکو

بی خیال همه.   آی لاویو ننه😉💖

آش دوغ مامانم میپزه

من خیلی دوست دارم

مادربزرگمم کوفته تبریزی میدرسته خیلی خوشمزه س

من از غذاهای سنتی فقط قیمه و قورمه و ابگوشت و از اینجور چیزا بلدم

بیشتر فینگر فود و غذاهای جدید میدرستم

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پس عربا چی😂

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
منم کوردم یه غذا به اسم سنگه سیر داریم که این اسم کوردیشه از کشک و سیر واینچیزا درست میشه

همون کله جوشه که سمنانیا بهش میگن کشکو خخ

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
منم کوردم یه غذا به اسم سنگه سیر داریم که این اسم کوردیشه از کشک و سیر واینچیزا درست میشه

دستور لطفا من عاشق سیرم

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

سلام.من تهرانیم.همه جور غذایی رو درست میکنم حتی اگه شوهرم غذایی رو دوست نداشته باشه وقتی من درست میکنم با لذت میخوره  ‌واسه همین هیچوقت دغدغه ندارم چی بپزم.سعی میکنم همیشه غذاهام متنوع باشه

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
همون کله جوشه که سمنانیا بهش میگن کشکو خخ

اگه کله جوشه دستور نزاره من خودم هفته ای ی بار میدرستم😂😂😂