2737
2734
عنوان

لطفا بیاین سوال دارم

180 بازدید | 17 پست

سلام

کسی هست اینجا که مشکل کم کاری تیرویید داشته باشه؟ میشه ازعلائمتون بگید؟

کسایی که قبلا این بیماری رو داشتن، آیا درمانش سخته؟

ایا کسی بوده که بخاطر این بیماری مشکل واسه باردارشدن پیداکرده باشه؟

لطفا امیدوارم کنید  

ببخشید طولانی شد

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کم کاری دارم فقط ازمایش نشون میده درمانشم یه قرص که باید ناشتا بخوری بله کم کاری تیرویید به مرور زمان باعث تنبلی تخمدان میشه اما خیلیا با کم کاری و پرکاری تیرویید باردار میشن tsh ات چنده؟

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2728

من کم کاری داشتم تو بارداری فهمیدم آزمایشهای اولش رو که دادم البته خیلی درصدش پایین بود مشکلی ایجاد نکرد برام فقط دارو خوردم . دخترمم مشکلی نداره خداردشکر

فر فری موی غزل ساز منی😍😍😍

سلام عزیزم من سالهاست دارمش،همون اوایل هم دکتر گفت اگر باردار شی باید بجای نصف قرص یکی بخورم که البته برای هرکسی تجویز متفاوته ،اصلا نگران نباش،من تریگلسیریدم بالا رفت که بخاطر اون تست تیرویید گرفتن و گفتن بخاطر همینه.مشکل دیگه ای ندارم.خیلیا هستن که با  قرص کنترل میشن و حتی ممکنه نوع کم کاری درمان کامل هم بشه.

گریه نمیکنم.....نه اینکه دل سنگ باشم.....ریمل گررررونه😂😉
2738
چاقی خستگی خواب الودگی پوسته شدن لب پایین ریزش مو موخوره ناگهانی با طب سنتی درمان شدم توسط حکیم موم ...

ممنونم ازت

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤
من کم کاری دارم فقط ازمایش نشون میده درمانشم یه قرص که باید ناشتا بخوری بله کم کاری تیرویید به مرور ...

فردا میخوام برم آزمایش. علائمی که توی اینترنت بود تقریبا همه رو دارم.گفتم اینجا بپرسم که قطعی ترباشه. ممنونم

درمانش فقط یه قرصه که تحت نظر پزشک باید مصرف بشه اما اگه میزان کم کاریت بالا باشه عوارضش رو جنیین جب ...

ممنونم😢

سلام عزیزم من سالهاست دارمش،همون اوایل هم دکتر گفت اگر باردار شی باید بجای نصف قرص یکی بخورم که البت ...

خیلی خیلی متشکرم

امیدوارم کردی😍😍😍

دوست من این مشکلو داشت چند مدت دارو مصرف کرد ولی بعدم باردار شد

خیلی طول کشید عزیزم که باردارشد؟؟

2706