2726

سلام میخوام یه مرکز ناباروری برم 16ماهه منتظرم مطب شخصی فایده نداشته به نظرتون کدوم مرکز برم ؟زیر نظرکدوم پزشک باشم؟

دلم یه خواب آروم میخواد خستم خیلی خسته.....

خب 16 ماه خیلی نیس

بنظرمن نرو یه مدت تحت نطر دکتر

یجاهس تو خیابون طلاب خیابون وحید یک به اسم خانوم نظری کار برا بارداری انجام میده من خودم بااون باردارشدم عاااالیه 

کارش با بادکشو داروگیاهیه حتما قبل اینکه بری مرکز ناباروری برواونجا هزینش کلا اگه 100 تومن بشه ولی خیلیا نتیجه دیدن خیلیاااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب 16 ماه خیلی نیس بنظرمن نرو یه مدت تحت نطر دکتر یجاهس تو خیابون طلاب خیابون وحید یک به اسم خانوم ...

زیادنیست ولی من کلا افسردگی گرفتم ازخیلی هاپرسیدم گفتن برو مرکز ناباروری وقتتو تلف نکن شاید بخوام آی یو آی یا میکروکنم 

2728
خواهر من مي رفت منتصريه. دكتر فاطمه وحيد. البته 8 سال پيش. الان يه دختر داره

الان موندم کدوم مرکزبرم به نظرخودم نوین بهترمیاد ولی بیشتربین نوین ورضوی موندم

زیادنیست ولی من کلا افسردگی گرفتم ازخیلی هاپرسیدم گفتن برو مرکز ناباروری وقتتو تلف نکن شاید بخوام آی ...

ببین دوستم خواهرانه میگنم بت حتماااااااااااا برو 

مطمین باش پشیمون نمیشی ما دوتا از اشناهاموون یکی هفت سال یکی چهارسال ناباروری داشتن رفتن اونجا باردارشدن حتمااااااابرو 

دستوراشون سخته یانه ؟ بادکش میترسم بد باشه واسه تخمدانم

یکمی دنگ وفنگ داره مثلا هرروز باید تو دوران پری کاچی بخوری

اتفااااااااااااااااااااقا بادکش برای تخمدان عااااااااااالیه 

یکمی دنگ وفنگ داره مثلا هرروز باید تو دوران پری کاچی بخوری اتفااااااااااااااااااااقا بادکش برای تخم ...

آهان باشه مرسی عزیزم آدرسش وحید چنده؟

فقط فقط خانم شهناز طبيب تو خيابون ملك الشعراي بهار ثامن چهار..... طب ثامن.... تو دنيا تكه از همه جا ميان پيش روز اول بدون سونو بدون ازمايش بهت ميگه مشكل از كجاس.... 

ميشه براي حل مشكلم صلوات بفرستين❤️
2706