2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم قرص زینک پلاس وویتامین ث جویدنی.

بخر خیلی خوبه.

اگه جوش ها بزرگ بود شب کمی خمیر دندون بزن روی جوش تا صبح می سوزوندش فقط به همه صورتت نزنی داغونت میکنه.

صورتمم هروقت شستی با صابون یاهرچیزی بعداز پاک کردن ارایش از مرطوب کننده یا کرم ویتامین ای استفاده کن

خدا دی بسه

ژل کلیندامایسین بزن محلولش پوستو خشک میکنه اما ژلش خیلی عالیه مخصوصا اگه ناژو باشه بهتره از بهوزان .

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
قیمتش چنده؟

حدودا 2 تومن ولی عالیه حتی واسه جوش زیرپوستی شب میزنی صبح بازش میکنه 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

عزیزم یک کرم لایه بردار ملایم استفاده کن من خودم اینجور شدم کرم لایه بردار اریکه زدم عالی شد ، احتمالا مشکل هورمونی است ، نزدیک پريودت نیست ?اگر میخوای خیالت راحت بشه برو چک آپ و سونو

2706