2737
2734
عنوان

قول شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش برخورد کن دیگه بگو واقعا که یا قول نده اگه قول میدی مردونه پاس وایسا.... فقط ی خواهش ازت دارم ...

خخخ عالی بود عزیزم

خدایا جون هیچ وقت منو به حال خودم رها نکن 
2728
خشن کی بودی تو😂😂😂😂😂 تو تاپیک منم با گوشکوب اومدی جلو😂😂😂😂

خخخخخ والا خو چیکار کنم همیشه هرچی مشکل هست ردشو بگیری میرسی به شوهر و خانواده شوهر 😡 الان تو سایت کلی مرد هست چرا یکی تاپیک نمیزنه بگه واااای از دست زنم و مادر زنم و خواهرزنم (البته بجز اون آقایی ک از زنش شاکی بود بخاطر اخلاق و رفتارش) اینا فقط بلدن حرص بدن و لج درارن سوهان روح و روان بشریتن 😆😆😆😆😆😆

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

بذارش تو عمل انجام شده ک حتی فکر نخریدن هم بسرش نرنه  

جلوتر هم ازش خیلی تشکر کن واس خریدن گوشواره.اینجوری بخاطر رودربایسی هم شده واست میگیره  

مریدی پرسید: آیا استفاده تبلیغاتی از زن حرام است؟!شیخ پاسخ گفت: آری!مرید ادامه داد: پس چرا خداوند برای تبلیغ بهشت خود از حوری استفاده نموده؟!!شیخ قدری اندیشید و سپس بقچه اش را جمع کرد و به مکه رفت تا آل سعود او را بخورد!!!  
2738
خخخخخ والا خو چیکار کنم همیشه هرچی مشکل هست ردشو بگیری میرسی به شوهر و خانواده شوهر 😡 الان تو سایت ...

عزیزمی  بصورت تئوری همون روشای پیشنهادی خودت عالیه عالین عملیشو نمیدونم خیلی ریسکه    

يعني در مقابل گوشواره بخشيديش؟؟؟؟اصلا كار جالبي نيس

نه گلم اشتی کردم 

واسه اینکه یادش بمونه تکرار نکنه گفتم گوشواره میخوام شاید دلم اروم بشه

خدایا جون هیچ وقت منو به حال خودم رها نکن 
عزیزمی  بصورت تئوری همون روشای پیشنهادی خودت عالیه عالین عملیشو نمیدونم خیلی ریسکه   &nb ...

اونا فولاد زره تشریف دارن هیچیشون نمیشه .حالا جدا از شوخی من خودم بدی زیاد میبینم ازشون اما حرف و رفتاراشون برام عین بادکنکه با سوزن میزنی میترکه چیزیش نمیمونه جز چنتا تیکه اونارم میندازم سطل زباله.😆😆

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧