2733
2739
عنوان

قول شوهر

579 بازدید | 27 پست

شده بعداز اشتی ازش یچیزی قول بگیرین بخره؟

اگع بزنه زیرش چجوری برخورد میکنین؟

من بعداز اشتی گوشواره تا۵۰۰تومن ازش خواستم میدونمم انقدو داره میخوام بدونم یاداوری کردم زد زیرش چه برخوردی کنم؟

خدایا جون هیچ وقت منو به حال خودم رها نکن 

برخورد قاطعانه مثلا با تابه چدنی بزن تو سرش 😆😆😆😆😆😆

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

باهاش برخورد کن دیگه بگو واقعا که یا قول نده اگه قول میدی مردونه پاس وایسا.... فقط ی خواهش ازت دارم ازین به بعد به من قول الکی نده من اذیت میشم تو هم دروغگو در میای میترسم بهت بی اعتماد شم ....اینارو آروم  بگیا 😀 مثلا اینجوری  بگو استدعا میکنم دیگه قول الکی پلکی نده 😀😂 اگه تکرار شد اونوقت دمپایی ابری بیار تو کار 

ن اشتی کردیم تاوانش ک دلمو شکسته گوشواره بخره 

با هم بريد بيرون ببرش گوشواره اي كه دوست داري رو نشونش بده بگو واست بخره

ولي اگر نخريد هم خيلي واست مهم نباشه، تو زندگي اين قهر و آشتي ها زياد پيش مياد نميشه كه واسه همه اش توقع هديه داشته باشي... اينجور طلاهات رو كه نگاه ميكني ميگي اين واسه دعوا سر فلان مساله بود.. اين دستبنده واسه اون يكي دعوا بود.. كلا دعواهات هميشه جلو چشمته

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست..
یعنی تا چیزی نخره آشتی نمیکنی؟ بچه بازی 

بچه بازی است هر دفعه قیدش کنی که برای اشتی یک چیز بخره اینجوری زندگی میشه ماشینی . خوب اونم احساس داره گاهی مجبوره بروز بده .

فاطمه ام.الهی ب امید تو😍😍😍

وا بچه بازيه چيه 

من و شوهرمم تا قهر ميكنيم وقتي مياد منت كشيو ميخواد از دلم در بياره ميگه پاشو تا بريم فلان چيزو كه ميخواستي برات بخرم 

كلا قهرا ما چيزم نخره به يك ساعت نميكشه اشتيه از بس نيش من بازه😁😁😁😁

وا بچه بازيه چيه  من و شوهرمم تا قهر ميكنيم وقتي مياد منت كشيو ميخواد از دلم در بياره ميگه پاش ...

خوش به حالتون اما ما یه وقتا یه هفته شده قهر بودیم البته کم پیش میاد حالا هر کی گفت بعد قهر چی میچسبه

2706