2733
2734
عنوان

علايم بارداريتون از كي شروع شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30217 بازدید | 94 پست
یکمی از استرست کم کن. برنامه ریزی درست انجام بده ولی به همسرت فشار نیار و استرست رو به اون هم منتقل ...

تا الان كه ١٩ پري هستم يه شب درميون اقدام داشتم

اينماه استثناً از كيت استفاده نكردم

به استرسمم نمي دونم چجوري غلبه كنم

و عشق❤️😍
واي چه خوب خدا حفظش كنه واست انشاالله ساليان سال واسه منم دعا كن عزيزم 😍❤️🙏

مرسی عزیزم انشالله میای و خبر بارداریتو میدی ولی تا میتونی بی خیال باش و خودتو با یه کاری سرگرم کن که بهش فکر نکنی. وقتی قراره باشه هست یه موقعی که حتی فکرشم نمیکنی. ماهم اگ لایق باشیم دعاگو هستیم.

تبدیل عکس خانگی به عکس آتلیه پیج اینستا tarahii_aks

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی چیه!!مامانم اینایه شهردیگه زندگی میکنن امشب میخوان بیان اگه به شوهرم بگم ک بیبی مثبت شده زودم ...

خوب کاری میکنی  عزیزم😄😄😄😄

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
تا الان كه ١٩ پري هستم يه شب درميون اقدام داشتم اينماه استثناً از كيت استفاده نكردم به استرسمم نمي ...

بهش فکر نکن، من همون ماهی نتيجه گرفتم که بی خيال شدم و فکر نميکردم بشه، قرار بود از ماه بعد قرص و امپول روشروع کنم هي به شوهرم ميگفتم زودتر پری بياد داروها رو شروع کنم، چرا اين ماه اينجوري شده؟! يعني اصلا احتمال نميدادم باردار باشم، شوهرم رفت بيبي گرفت که چک کن حالا شايدبودی!

2728

فکر کنم استراحت مرد خیلی تاثیر داره من این سری اقدامم شوهرم همش خونه بود سرکار نمیرفت. تقریبا بعد عید بود و از مسافرتم اومده بودیم. موقع اقدامم نباید فقط بخاطر بچه رابطه داشت خودش یه نوع استرسه

بهش فکر نکن، من همون ماهی نتيجه گرفتم که بی خيال شدم و فکر نميکردم بشه، قرار بود از ماه بعد قرص و ام ...

اره واقعا من از هرکسشنیدم دقیقا ماهی که انتظارش و نداشته و بی خیال بوده حامله شده. منم قرار بود همون روز برم دکتر واسه درمان

فکر کنم استراحت مرد خیلی تاثیر داره من این سری اقدامم شوهرم همش خونه بود سرکار نمیرفت. تقریبا بعد عی ...

آره شديدا مواققم

كم خوابي مرد خيلي بده

مشكل شوهر منم همينه

ولي خدايي لحظه اقدام ناخوداگاه فكر بچه مياد تو سرم

و عشق❤️😍
2738

به نام خدا.

9ماه اقدام

5روز بعد از لقاح  حالت تهوع های شدیدی گرفتم.

15روز بعدش از دادم ک گفت مشکوکه  صددرصد جوابم نداد😕

روز پری بی بی انداختم مثبت بود😂

دخترم گنج منه حاصل رنج منه
البته بگم من هم ماه بعد از آخرين ماه پريودم سر تايم بسيار علايم درد پريودي داشتم و كاملا منتظر بودم ...

دقیقا منم همینطور بودم....الانم به تایم پریودیم ک میرسم باز یکم دل درد میشم و پرخاشگر😐

دخترم گنج منه حاصل رنج منه

با اولین اقدام روز 14 پریود

یکی دو روز قبل پری بی بی چک مثبت شد در حالیکه همه علایم پری رو داشتم

فرداش رفتم از خون

از یکی دو روز بعدش تهوع و سردردای شدید اومد سراغم...

افوض امری الی الله،ان الله بصیر بالعباد

بچه ها من یبار بارداری پوچ داشتم که کورتاژ شدم آذر پارسال بود. این ماه اقدام کردیم ولی پریود شدم. بتام ۲ بود . فرداش هم پریود شدم. دلم می خواد بی خیال باشم. اون ماهی که ناخواسته و خیلی راحت باردار شدم قبلش مسافرت خوب رفته بودیم و خیلی آروم بودیم. ولی این ماه خیلی استرس داشتم و اعصابم بهم ریخته یود. از نظر علایم که هر چی بگید داشتم. از فردای تخمک گذاری تهوع و سرگیجه و دل درد وحشتناک . تخمدان هام داشت منفجر میشد. یهو یکیشون میگرفت نمی دونید جیغ میزدم. سینه هام روزای آخر سنگین بود. بی اشتها شدم نزدیک پریودم. سردرد داشتم که قبلا نبود. چشمام ی حالتی شده بود که قبلا باردار بودم شده بود. خلاصه کلی علایم داشتم اما پریود شدم. من میگم تشکیل شده اما من انقدر اعصابم خورد بود فکر کنم دفع شده. خیلی ناراحتم . نکنه دیگه باردار نشم

هر وقت خدا بخواد مامان میشم
2706