2733
2734
عنوان

علايم بارداريتون از كي شروع شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30221 بازدید | 94 پست

شش ماه اقدام بودم، سه چهار ووز قبل موعد لک ديدم که بعد فهميدم مال لانه گزيني بوده، پنج روز بعد موعد بيبی و روز بعدشم از مثبت شد. درد زير دل و خستگي داشتم از بعد موعدم که ده روز بعدشم تهوع و ... شروع شد

ديگه؟ :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هاجری این استیجر پلید چی میگه😄😎🙄

میدونی چیه!!مامانم اینایه شهردیگه زندگی میکنن امشب میخوان بیان اگه به شوهرم بگم ک بیبی مثبت شده زودمیگه بروآزبعدشم نمیذاره بامامانم اینابگردم.بایدبشینم توخونه.واسه همین بهش نمیگم ک یک هفته براخودم با مامانم ایناگشتوگذارکنم بعدبهش بگم

انشالله که اگه باردار بودی سالم بیاد بغلت ،19سیکل زوده بزار از موعد پریودت بگذره بعد آز خون بده،اصلا بهش فکر نکن استرس خودش بدترین عامله برای لانه گزینی و بارداری

خدا جونم مرسی بابت این حس نابی که بهم دادی
2731
شش ماه اقدام بودم، سه چهار ووز قبل موعد لک ديدم که بعد فهميدم مال لانه گزيني بوده، پنج روز بعد موعد ...

خيلي مبارك باشه عزيزم خدا نگهدارتون باشه😍❤️❤️❤️

و عشق❤️😍
مبارك باشه عزيزممممم چند روز قبل موعود بي بي جك گذاشتي؟؟ مرسي از اطلاعاتت

والا من از بیستم سیکل میذاشتم باوجودیکه می دونستم زوده ☺ روز ۲۵ موعدم خط واضح افتاد ولی خیلی کمرنگ ولی اولین بار بود خط دوم برام میفتاد. دیگه روزهای بعد پررنگتر شد. من دوره هام معمولا ۲۶ روز ه س. گاهی وقتها البته به هم می ریزه. امروز ۲۹ سیکلمه و بی بی چک پررنگتر نشون میده ولی دکترم گفت حدود یه هفته دیگه برم آزمایش خون. 

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد.ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود."اولدوز و کلاغها
2738

اولش علایمش مثل پریوده همش فکر میکنی پری داره میاد. من دقیقا روزی که میخواستم پر بشم بی بیم مثبت شد چون میخواستم همون روز برم دکتر واسه ازمایش و این حرفا چون ۸ ماه تو اقدام بودم، گفتم یه بی بی بذارم همینطوری. که گذاشتم و مثبت شد.شب قبلشم سرمای بدی خورده بودم دوتام قرص کلداکس خوردم. این سری واقعا بی اهمیت بودم نسبت به جواب ولی خدارو شکر که مثبت شد. زیاد دنبال علایم و این حرفا نباش. من پدر این اینترنت و دراوردم انقد دنبال علایم بودم ولی بی خیالی بهتر از همه چیه

تبدیل عکس خانگی به عکس آتلیه پیج اینستا tarahii_aks
اولش علایمش مثل پریوده همش فکر میکنی پری داره میاد. من دقیقا روزی که میخواستم پر بشم بی بیم مثبت شد ...

واي چه خوب

خدا حفظش كنه واست انشاالله ساليان سال

واسه منم دعا كن عزيزم 😍❤️🙏

و عشق❤️😍
چقد خوب دعا كن قسمت منم بشه

یکمی از استرست کم کن. برنامه ریزی درست انجام بده ولی به همسرت فشار نیار و استرست رو به اون هم منتقل نکن( تجربیات خودم 😎). کیت تخمک گذاری استفاده کن تا حدودا روزای تخمک گذاریتو پیدا کنی. ان شالله موفق میشی! 

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد.ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود."اولدوز و کلاغها
2706