2737
2734
عنوان

علايم بارداريتون از كي شروع شد؟

30217 بازدید | 94 پست

علايم بارداريتون از كي شروع شد؟ قبل پري چه علايمي داشتين؟ 

زودترين زمان جواب آز خونچند روز بعد لقاحه؟

بي بي چك قبل موعد جواب داد يا بعدش؟ 

چند ماه اقدام بودين؟

و عشق❤️😍

آرووووومتر زلف جان هنگ کردم😂😆😃

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سر این یکی که اوایل تهوع و ترشح سینه داشتم ولی الان فقط همش گشنمه و کمردرد و سایز سنه ام فرق کرده.

هفت روز بعد موعد بیبی مثبت شد درحالیکه روز پری منفی بود.

دو ماه اقدام بودم.

خدایا از عهده شکرت که برآید؟ الحمدلله علی کل نعمه...

من دو ماه اقدام بودم بعدش مثبت شد.نزدیک به  پریود میشی درداش میاد تموم حالات پریود رو داری ولی خون نمیاد یک دو سه روز این حالت میاد برات.برای خودمم همین طور شد بدش من دو هفته نرفتم برای ازمایش. بدش رفتم ازمایش خون مثبت بود..یک ماه بعد از ازمایش خون رفتم که گفت بارداری ات 9 هفته شده است   

فاطمه ام.الهی ب امید تو😍😍😍
2738
من دو ماه اقدام بودم بعدش مثبت شد.نزدیک به  پریود میشی درداش میاد تموم حالات پریود رو داری ولی ...

باريكلا به تو كه هي عجله نكردي بي بي بذاري و چك كني و الكي آز بدي

رمز موفقيتت چي بود؟ منم دلم مي خواد اينطوري باشم نميشه

و عشق❤️😍
هركس مياد تاپيكم اطلاعاتم داشته باشه فرار ميكنه😂😂

ارع والا. خوبی خواهری💗💗💓😎😎😄😄😄

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
من دوره هام40روزس....باید2شهریورپری بشم ولی23بی بی چک زدم مثبت شدولی هنوزبه شوهرم نگفتم.منتظرم ازموع ...

٢٣سوم بي بي گذاشتي؟ يا ٢٣ دوره ت؟

مبارك باشع عزيزم قدمش خير

و عشق❤️😍
2706