2733
2734
عنوان

قوم شوهر😱😈👻😂

628 بازدید | 14 پست

من عقدم امشب  دوتا دختر خاله ها و دائي شوهرم امشب باغمون دعوتن و كسي نيست كمك كنه چه خاكي بر سر كنم چي بپزم بزارم اونا كار كنن يا فقط خودم 

جوجه بدين مردا كباب كنن

شما هم سالاد درست كنين

ميوه و بستني هم اگر دوست داشتين بدين كه اونم كاري نداره

به همين راحتي و خوشمزگي

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست..

خب حالا ک تو باغه جوجه درست کنین ک راحت تره و تازه کار مردونس خودتم بقیه مخلفاتو درست کن دیگه اونام عقلشون برسه خودشون کمک میکنن ببینن دست تنهایی 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حوصله ندارم زياد بهشون خوش بگذره چون ازشون متنفرم

پس همون جوجه رو بده شوهرت درست کنه با سالاد کاهو و نوشابه.میتونی قبل از اینکه بیان بدی شوهرت درست کنه که خیلی هم طولانی نشه شامو زود بخورنو برن  

معجزه زندگيم👈❤️پسرم❤️👉
2738
بستني نميدم پررو ميشن😡😂اخه عشقم دل خوشي ازشون ندارم

پس اگر دل خوشي ازشون نداري كوفت بهشون بده بخورن  

جوجه بده

وسايل سالاد هم بذار جلوشون بگو درست كنن، خودتم برو بچسب به شوهرت مثلا ميخواي تو جوجه كباب كردن كمكش كني

شب هم زود برنامه رو تموم كنيد كه خيلي خسته هم نشي

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست..

کباب درست کنین سالاد ایناهم برو وسایل بیار بذار وسطشون با چاقو اینا خودتم بشین اروم اروم خرد کنن مجبورن کار کنن دیگه😂😂

متنفرم از همه شون😒ایشالله هیچوقت نتونن بیان باغ وخونه دایی هام😒

خدا دی بسه
2706